Instagram Video İndirici Snaptube ile Instagram’da Video İndirin

Instagram en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Adeta günlük yaşantımızla entegre hale gelen dev sosyal ağda milyonlarca insan yer alır. Her şeye dair içerik bulabildiğimiz uygulamada milyarlarca fotoğraf ve video yer alır. Dolayısıyla saatlerimizi geçirdiğimiz dev platformda bazı fotoğraf ve videoları kaydetmek isteriz. Sürekli bir içerik akışında olan Instagram’da daha sonra bu içerikleri bulmak zor olacağından güvenilir bir Instagram video indirici ile videoları cihazınıza kaydetmek mümkündür.

Her ne kadar Instagram video indirme gibi bir özellik sunsa da verileri telefona kaydetmek her zaman tercih edilen yoldur. Paylaşan kişinin indirmek istediğiniz videoyu daha sonra silme ihtimali mevcuttur. Bu yüzden beğendiğiniz bir videoyu telefonunuza indirerek, silinme riski olmadan dilediğiniz zaman izlemek isteyebilirsiniz.

Instagram Video İndirici Snaptube ile Instagram’da Video İndirin

Ücretsiz Instagram Video İndirici Snaptube

Fakat bir Meta markası olan Instagram kullanıcılarına video indirme gibi bir özellik sunmamaktadır. Kişisel verileri koruma kanunu doğrultusunda bu özelliği sunmayan Instagram’da uygulama içinden video indiremeyebilirsiniz.
Güvenilir Instagram video indirme programı Snaptube ise kullanımı kolay arayüzü ve geniş özellikleriyle video indirmenizi sağlar. Snaptube ile Instagram’da görüp indirmek istediğiniz bir videoyu telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Instagram video indirici uygulamalar arasında en hızlı işlem imkanı tanıyan Snaptube aynı zamanda reklamsız bir indiricidir. Beğendiğiniz bir videoyu cihazınıza kaydetmek için tekrar tekrar reklam izlemenize gerek yoktur.

Snaptube Nasıl İndirilir?

Snaptube kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmemektedir. Devasa sosyal medya ağında gördüğünüz bir videoyu ücretsiz olarak Snaptube üzerinden telefonunuza kaydedebilirsiniz. Milyonlarca insanın kullandığı uygulamada nasıl video indireceğinizi aşağıdaki rehberimizde adım adım anlattık.
Uygulama Instagram’ın yanı sıra birçok sosyal medya ağından video indirmenize fırsat tanır. Fakat Snaptube AppStore ya da Google Play Store gibi dijital mağazalarda yer almamaktadır. Bu noktada uygulamayı APK uzantılı olarak telefonunuza indirmeniz ve yüklemeniz gerekmektedir.

1- Telefonunuzdaki internet tarayıcınızı açın.

2- Arama kutusuna Snaptube instagram video indirici yazın.

3- Snaptube APK dosyasını indirmek için resmi internet sitesine ulaşın.

4- Ekranda yer alan Hemen indirin butonuna basın ve APK dosyasının inmesini bekleyin.

5- Telefonunuzun ayarlarına gidin ve Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yapın.

6- Eğer daha önce hiç uygulama dışı indirme yapmadıysanız telefonunuz APK yüklemenize izin vermeyebilir. Bu noktada üçüncü parti uygulamaları yüklemek için gerekli izinleri tanımlamanız gerekmektedir.

7- Bu ayarlar sekmesinden “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” seçeneğine izin verin.

8- İndirme tamamlandıktan sonra APK uzantılı dosyaya dokunun ve indiriciyi cihazınıza yükleyin.

İndirdikten sonra uygulamayı açın ve dilediğiniz platformdan video indirmeye başlayın. Snaptube 144p, 720p, 1080p HD, 2K HD ve 4K HD’ye kadar birçok formattaki videoları indirebilmektedir. Instagram reels indirme işlemi de indirebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda çeşitli ses dosya uzantılarında da benzer desteğe sahiptir. Dilerseniz M4A ya da MP3 uzantılarına sahip ses dosyalarını indirebilir ve daha sonra oynatma fırsatıyla telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Snaptube Desteklenen Siteler Nelerdir?

Snaptube her ne kadar Instagram video indirici olarak tanınsa da aslında birçok farklı medya platformunu desteklemektedir. Instagram, Twitter, Facebook, 4shared, DailyMotion, TikTok, Vimeo, WhatsApp, MetaCafe, Animeq, Vevo ve Funnyordie ise desteklenen platformlar arasındadır.

Snaptube Nasıl İndirilir?

Snaptube’dan Nasıl Video Nasıl İndirilir?

Uygulamayı kurduktan sonra Instagram’a giriş yapın. Snaptube Instagram video indirici uygulamasının arka planda çalıştığından emin olmayı unutmayın. Daha sonra platform üzerinde gezebilir ve indirmek istediğiniz videoları arayabilirsiniz.

Belirli bir videoyu beğendiğiniz ve telefona kaydetmek istediğinizde içeriğin bağlantısını kopyalayın. Snaptube bağlantıyı okuyacak ve ekranda çıkan arayüzden indirmeye onay vermenizi isteyecektir. İndirmek istediğiniz videoyu farklı formatlar ve çözünürlükler belirleyerek indirebilirsiniz.

Aynı zamanda mobil veri ya da sabit ağ üzerinden indirme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

“Instagram Video İndirici Snaptube ile Instagram’da Video İndirin” üzerine 2 yorum

Yorum yapın