Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Devre Dışı Bırakılır veya Kalıcı Olarak Nasıl Kaldırılır

Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

MIUI 12.5 ve 13.0.1 güncellemesindeki ek özelliklerden biri, Xiaomi cihazınızın kilit ekranında dinamik duvar kağıtları görüntüleyen bir özellik olan Duvar Kağıdı Döngüsü ‘dür. Buradaki fikir, kalıcı bir duvar kağıdı yerine yeni duvar kağıtları görüntüleyerek kullanıcıyı can sıkıntısından uzak tutmaktır. Ayrıca, kilit ekranında  haberleri sunar. Lakin bu yeni özellik kilit ekranında her zaman kullanıcının hoşuna gitmeyecek fotoğrafların ortaya çıkmasına neden oluyor. En sıkıcı yanı ise görseller üzerlerine tıklandığında haberlere yönlendiriyor.

Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

Elbette bazılarımız için çekici olsa da bazılarımız için can sıkıcı olabilen bir seçenek. Duvar Kağıdı Döngüsünü Nasıl devre dışı bırakılacağını veya etkinleştirileceğini ayrıca kalıcı olarak telefondan nasıl kaldırılacağınızı bilmek istiyorsanız, tam ilgili yerdesiniz hoş geldiniz.

“Duvar Kağıdı Döngüsü” nü devre dışı bırakın veya etkinleştirin

(Makale sonundaki videoyu da izleyebilirsiniz)

Ayarları açın. Kilit ekranı’nı seçin. Ve Duvar Kağıdı Döngüsü’ne dokunun.

"Duvar Kağıdı Döngüsü" nü devre dışı bırakın veya etkinleştirinSonraki sayfada, Aç’ı kapatın ve “Hayır teşekkürler” e dokunun. Bu, Duvar Kağıdı Döngüsü özelliğini devre dışı bırakacaktır.

Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

Bunun yalnızca işlevselliği devre dışı bırakacağına ve uygulamanın akıllı telefonunuzda var olmaya devam edeceğine ve zaman zaman sizi onu etkinleştirmeye davet eden bir bildirimin görünebileceğini bilin. O halde  Duvar Kağıdı Döngüsünden tamamen  kurtulmak için, uygulamayı kaldırmalısınız. Uygulamayı kaldırmak için aşağıdaki  adımları izleyin:

Duvar Kağıdı Döngüsü kalıcı olarak nasıl kaldırılır

Ayarları açın ve  Telefon hakkında’ya dokunun.

Duvar Kağıdı Döngüsü kalıcı olarak nasıl kaldırılır
Depolama’yı seçin ve Uygulamalar ve veriler’e dokunun. Uygulama ayrıntıları sayfasında Duvar Kağıdı Döngüsü’nü bulun ve seçin.

Duvar Kağıdı Döngüsü'nü kaldır

En alttaki Uygulamayı kaldır’a dokunun. Seçiminizi onaylamak için açılır pencereden Tamam’a dokunun. Bu, uygulamayı kaldıracaktır.

Duvar Kağıdı Döngüsü kalıcı kaldır

Not: Gelecekte Duvar Kağıdı Döngüsü’nü kullanmak isterseniz, Google Play Store’dan Mi Wallpaper Carousel uygulamasını indirebilirsiniz Lakin Türkiye bölgesinde Play Store ugulamasını indiremezsiniz ( şuanda)

Yayınlanma tarihi: 18 Nis 2022-Son güncelleme 07-03-2024

“Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu” üzerine 12 yorum

Yorum yapın