iTop Data Recovery ‘i Ücretsiz İndirip Veri Kurtar!

iTop Data Recovery ücretsiz indirip kayıp verileri kurtarın! 

iTop Data Recovery 'i Ücretsiz İndirip Veri Kurtar!

iTop Data Recovery  Hızlı Tarama yapan Veri Kurtarma Yazılımıdır. Veri kaybı birçok nedenden kaynaklanabilir ve zararlar büyük ölçüde farklılık gösterebilir. iTop Data Recovery, Geri Dönüşüm Kutusu, Sabit Sürücü, SSD, Harici Disk, USB Sürücü, Hafıza Kartı ve Dijital Kamera içerisinde bulunan, silinen dosyaları kurtarmak için en güvenilir çözümdür. Bu güçlü veri kurtarma aracı, iTop’un benzersiz kurtarma algoritması sayesinde tarama ve veri kurtarma sürecini hızlandırır. Verileri geri almak için uzun süre beklemeniz gerekmez.

iTop Data Recovery  Özellikleri Nelerdir?

Bir bilgisayar çökmesi, sabit disk biçimlendirmesi veya bir bilgisayar virüsü tarafından kaybedilen verileri, iTop Data Recovery ile başarılı ve güvenli bir şekilde kurtarabilirsiniz. iTop Veri Kurtarma, herhangi bir sınırlama olmaksızın kolayca dosya kurtarma gerçekleştirmenizi sağlar.

1000’den fazla dosya formatı desteklenmektedir.

HDD, SSD, USB gibi çoğu harici cihazdan verileri hızlıca kurtarabilir.

%100 Güvenli ve Çevrimdışı Veri Kurtarma sağlar.

Kayıp verileri Konum ve Dosya Türüne göre hızlıca bulabilirsiniz.

iTop Data Recovery, %95’lik bir kurtarma olasılığı vardır.

Her bir dosyanın durumunu, örneğin Mükemmel, İyi veya Kötü olduğunu tam olarak aradığınız şeyin olduğundan ve verilerin kurtarılabilir olup olmadığını  öğrenebilirsiniz. Bu özellik, kesin ve sorunsuz bir veri kurtarma deneyimi sağlamada oldukça faydalıdır.

iTop Data Recovery Ücretsiz İndir

Veri kurtarma yazılımını Ücretsiz olarak buradan indirin ->> iTop Data Recovery

İndirdiğiniz kurulum dosyasına sağ tıklayın ve özellikleri seçin. Varsa engellemeyi kaldır kutusuna tik atın ve uygula tamam deyin.

iTop Data Recovery Ücretsiz İndir

Ve setup dosyasına çift tıklayıp kurulumu yapın. Kurulum hızlıca kısa bir  sürede tamamlanacaktır.

Aşağıda yasal olarak size sunulan bir “iTop Data Recovery lisans anahtarı” bulunmaktadır. Yazılım ara yüzü açıldığında sağ üst köşedeki ızgara menüye tıklayın.

iTop Data Recovery lisans anahtarı

Kayıt ol’a tıklayın ve  Lütfen  iTop Data Recovery’nin aşağıdaki lisans anahtarını kopyalayın ve anahtarı kutucuğa yapıştırıp “Kayıt OL” butonuna tıklayın. Artık  iTop Data Recovery Pro yasal ve Ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

iTop Data Recovery Lisans Anahtarı:

BAB28-B5731-2B5DD-9E7B3

Yukarıdaki lisans kodunun 6 ay geçerlilik süresi vardır. 200 kişi faydalanabilir 1 ay kullanabilir.

iTop Veri kurtarma yazılımı Nasıl kullanılır?

iTop Data Recovery ile veri kurtarma işlemi çok basittir. Tek yapmanız gereken birkaç tıklamadan öteye geçmez.

Konumu Tara, altındaki sıralanan dosya konumlarından hangilerini seçmek istiyorsanız kutulardaki işaretler kalsın. Veya tüm konumları taramak için bütün kutular işaretli kalsın. Ayrıca özellikle bir klasör konumu da seçebilirsiniz.

Ardından “Dosya türleri” özel dosya türlerini veya tüm dosya türlerini seçin. TARA butonuna tıklayın, Kapsamlı bir taramadan sonra,  kurtarılabilir veri bilgileri görünecektir.

iTop Data Recovery dosya adı, orijinal konum ve boyut gibi temel bilgileri, her dosya için kurtarılabilirlik değerlendirmesini ve kurtarmadan önce verilerin bir ön izlemesini görüntüler. ( Ön izleme her zaman görünmeyebilir. Görünmemesi verinin kurtarılmayacağı anlamına gelmez.)

Artık istediğiniz verileri seçip yada hepsini seçip “Kurtar” butonuna tıklayın.

Hepsi bu kadar.

Veri kurtarmada unutulmaması gereken bir ipucu!

Veri kurtarma başarı oranı birkaç faktöre bağlıdır. Örneğin, ne kadar yeni veri yazdınız? Dosya silindikten sonra fazla bir işlem yapmadıysanız, dosyaları geri almak daha kolay olacaktır. Daha erken kurtarma, daha fazla veri kurtarma şansı sağladığını unutmayın.

iTop Data Recovery
Version: 3.1.0.231
Yayımcı: iTop Inc.
Yayımlanma Tarihi : 2022-03-22
Dosya boyutu: 7.75 MB
Lisans Türü: Freeware
Çalıştığı sistemler: Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

“iTop Data Recovery ‘i Ücretsiz İndirip Veri Kurtar!” üzerine 4 yorum

  1. Teşekkürler , indirip bir kenara attım , bu tarz yazılımlar her zaman el altında bulundurulmalı

    Yanıtla

Yorum yapın