Telefonda Twitter’dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Telefonda Twitter’a Twitter’a giriş yaptıktan sonra çıkış’ı nasıl yaparsınız?

Telefonda Twitter'dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım telefondan Twitter uygulamasına giriş yapmış Lakin farklı bir hesap ile oturum açmak istediğinde  çıkışı bir türlü bulamamış. Bende twitter uygulaması var lakin çıkış yapma gereği hiç duymadım. Biraz twitter’da menüleri araştırdıktan sonra Çıkış butonunu buldum. Fakat bu çıkış butonunu haylince gizlemişler sanırım çıkış yapmamızı istemediklerinden. Uzun lafın kısası sizde Twitter uygulamasından çıkış yapmak isteyipde bu çıkış butonunu bulamıyor iseniz konudaki adımları takip edip Twitterden çıkış’ı gerçekleştriebilirsiniz.

Telefonda Twitter uygulamasından nasıl çıkış yapılır?

Twitter Uygulamasını açın. Ardından, Uygulamanın sol üst kısmında Twitter profil resminize dokunun. Uzun bir seçenek listesi görüntülenir. Listedeki seçeneklerin en altına doğru ilerleyin ve Ayarlar ve “gizlilik” e dokunun. Ardından “Hesabın” bağlantısına dokunun.

Telefonda Twitter uygulamasından nasıl çıkış yapılır?

“Hesap bilgileri” ne dokunun. Son olarak, Hesap sayfasının en altına gidin ve “Çıkış yap”a dokunun.

Telefonda Twitter'dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Twitter Uygulaması için bir Çıkış onayı penceresi açılır. “Çıkış yaparsan tüm twitter verileri bu cihazdan silinir” şeklinde. Çıkış yapmak için çıkış yap bağlantısına dokunun.

Twitter'dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Birkaç saniye sonra Twitter hesabınızdan başarıyla çıkış yapacaksınız. Ve Oturumu kapandıktan sonra Twitter uygulamasının ana ekranlarını göreceksiniz.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Twitter’da Otomatik Video Oynatma Nasıl Durdurulur (ceofix.com)

Twitter’da İsim Soyisim Değiştir (ceofix.com)

“Telefonda Twitter’dan Çıkış Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın