Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır

Wise Care 365, bilgisayarınızı tek bir tıklamayla temizlemeyi ve hızlandırmayı amaçlayan bir bilgisayar temizleme ve hızlandırma aracıdır.

Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır

Kullanımı kolay ve etkili olan Wise Care 365, bilgisayarınızın performansını artırmak için iyi bir çözümdür.

Kullanmakta olduğunuz Windows sürümü ne olursa olsun, bir süre kullandıktan sonra Windows’un “yavaşlaması” normaldir temizlenmesi gereklidir. Ve İşletim sistemini manuel, düzenli olarak temizlemek hiç de kolay değildir. Çünkü çoğu zaman, sistemimize işe yaramaz şeyler yükleriz. Bu aşırı doldurma, sistemin performansını yavaşlatarak şişirir. Wise Care 365, sisteminizde gizlenmiş olası sorunları tespit etmenize ve düzeltmenize yardımcı olur.

Wise Care 365 bilgisayar temizleme ve hızlandırma aracı ile Hızlı tespit ve kesin çözümler 

Wise Care 365 Pro, dünyanın en hızlı sistem optimizasyon araçlarından biridir. Ve belirli uzantılara sahip dosyaları temizlemek için tüm bilgisayarı tarar. Ve bunu çok kısa sürede başarır. Geriye sadece tek tık ile düzeltmesi kalır. Yazılım ayrıca sabit diski birleştirme ve Windows kayıt defterinin yedeğini oluşturur. İsterseniz daha yakından özelliklerini inceleyelim.

Wise Care 365’İn Özellikleri Nelerdir?

Wise Care 365’in bazı temel özellikler şunlardır:

PC kontrolü: Tek Tıkla Bilgisayar Kontrolü
Sistem temizleyici: Temiz ve Hızlandırılmış Bilgisayar
Sistem iyileştirici: Disk birleştirme, kayıt defteri birleştirme, sistem hızlandırma
Gizlilik koruyucu
Sistem izleyici
Dosya parçalayıcı
Sabit disk parçalanması
Otomatik güncellemeler
Gerçek Zamanlı Sistem Koruması
Sessiz Modda otomatik temizleme sistemi
Daha Hızlı Önyükleme Hızı
Daha Fazla Disk Alanı Açın

Wise Care 365’i indirmek ve yüklemek basittir.

Wise Care 365’in ücretsiz ve ücretli sürümleri vardır. ÜCRETSİZ sürümünü aşağıdaki butona tıklayıp indirebilirsiniz ve isteğe göre satın alıp Lisanslayabilirsiniz.
Wise Care 365 ▼Download▼

Exe doyasını indirdikten sonra sağ tıklayın özellikleri seçin varsa “engellemeyi kaldır” kutusuna bir tik atın uygula-tamam butonlarına tıklayın. (engellemeyi kaldır) kutusu sizde görünmüyor ise yazılımı aşağıdaki gibi yüklemeye devam edin.

engellemeyi kaldırın

.exe dosyasına yeniden sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Kurulum başlayacaktır ve çok hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Sadece “Kur” butonuna tıklayın.

Wise Care 365 kurulumu

PC Kontrolü Sekmesi: Kayıt defterinde ve sabit sürücüde değersiz alanı silerek bilgisayarınızın en yüksek performansı sağlaması için kapsamlı bir bilgisayar temizleme özelliği içerir.

Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır

Sisteminizdeki geçici dosyaları, önbelleğe alınmış dosyaları, çerezleri, bozuk kayıt defteri girdilerini, geçersiz kısa yolları temizleyebilir. PC Kontrolü ayrıca tüm sistemi tarayabilir ve belirli uzantılara sahip dosyaları ve diğerlerinin yanı sıra Chrome, Edge, Explorer, Firefox, Opera ve Safari gibi  tarayıcıları temizleyebilir. Yapmanız gereken tek şey “kontrol et” butonuna tıklamaktır.

Tarama çok kısa sürede tamamlanacaktır.  Tarama işlemi bittiğinde size yazılımın bulduğu sorunların bir listesi sunulur.

Wise Care 365 pc kontrolü

Yukarıda, bilgisayarınızı temizleyecek ve optimize edecek bir “Düzelt” butonu var, Varsayılan olarak temizlenecek öğeleri silmek için tek yapmanız gereken bu butona tıklamak. (Lakin tarayıcı geçmişinin de silineceğini unutmayın. ) 

Temizlemeden önce kullanıcılar bir “İstisna listesi” oluşturabilir. Bunu yapmak için açılır menünün etiketine tıklayın ve “yoksay” seçeneğini seçin.
İstisna listesini oluşturduktan sonra ekranın sağ üst köşesine gidin ve büyük yeşil “Düzelt” seçeneğine tıklayın.

Wise care 365 istisna listesi

Sistem temizleyici sekmesi: Silinecek ve temizlenecek çöpleri kendiniz yönetebilirsiniz. Temizlenmesini istediğiniz öğeleri seçin ve temizle butonuna tıklayın.

Wise Care 365 sistem temizleyici

Sistem iyileştirici sekmesi: Temel olarak disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme ile ilgidir, ayrıca Başlangıç ​​Yöneticisi ve Bağlam menüsündeki öğeleri görüntülemenize olanak tanır ve listeden hangi öğeyi kaldırmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Wise Care 365 sistem iyileştirici

Gizlilik Koruyucu sekmesi:

Sabit diskinizi kurtarılabilir dosyalar için tarayabilen ve size bunları kalıcı olarak kaldırma seçeneği sunan Disk temizleme ile birlikte gelir. Dosya Parçalayıcı, yalnızca tek bir dosya veya klasörü parçalamak istiyorsanız kullanışlıdır. Son olarak, şifre oluşturucu güvenli şifreler oluşturmanıza izin verir.

Wise Care 365 gizlilik koruyucu

Sistem ve Donanım İzleme

Sistem İzleyici sekmesi: Sistem izleme işlemleri izleme yeteneğine sahiptir. Yani görev yöneticisinde çalışan uygulamaları nasıl izliyorsanız aynen sisteminizde çalışan uygulamaları buradan izleyebilirsiniz. İşletim sistemi ile ilgili bilgileri edinebilirsiniz

Wise Care 365 sistem izleyici

Ayrıca, işlemcinin ortalama sıcaklığı, sabit diskin sıcaklığı ve sabit disk ile ilgili bilgiler, mevcut ağ bağdaştırıcıları hakkında ayrıntılar gibi tüm donanım hakkında bilgileri “donanım genel bakış” sekmesinde görebilirsiniz.

Sağ üstteki ızgara menüye tıklayıp Wise Care 365 ile ilgili ayarları yapabilirsiniz:

Ayarlar’da, bilgisayar başladığında açılışta başlat’ı çalıştıracak şekilde yapılandırabilirsiniz. Uygulamanın taşınabilir bir sürümünü oluşturmak için seçenek vardır (bu çok kullanışlıdır). Sisteminizi temizlemek ve optimize etmek için düzenli aralıklarla çalışacak şekilde programlayabileceğiniz bir zamanlayıcı  vardır. Dışlamalara klasör, dosya, kayıt anahtarlarını girebilirsiniz.

Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır

Ayrıca sistem çubuğunun gösterilip gösterilmeyeceğini ve belleği temizleme yüzdesini ayarlayabilirsiniz

Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır

Desteklenen İşletim Sistemleri
Windows 11 Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7,  Windows XP, Windows Vista, (hem 32bit hem de 64 bit, sürümleri)
Sistem Gereksinimleri
CPU: Pentium 233 MHz veya üzeri
RAM: 128 MB veya üzeri
Disk Alanı: Wise Care 365’i kurmak için minimum alan 50 MB’dir

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Windows’ta Harici Diskin Görünmemesi Nasıl Düzeltilir? (ceofix.com)

Disklerin Birleşmesi Gerekli Mi Değil Mi (ceofix.com)

Sabit Diskte Ayrılmamış Alanı Bir Bölüme Genişlet (ceofix.com)

“Wise Care 365 İle Bilgisayarı Hızlıca Temizle Ve Hızlandır” üzerine 2 yorum

  1. Denemeyi düşündüğüm bir uygulamaydı özelliklerini açıklamanız iyi olmuş , elinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın