Ücretsiz iTop VPN’yi İndir Ve Kullan

Ücretsiz iTop VPN Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz iTop VPN'yi İndir Ve Kullan

VPN, sanal özel ağ anlamına gelir. Esasen bir kullanıcının IP adresini ve şifreli internet trafiğini gizler, bu da kullanıcının çevrimiçi etkinliklerinin izlenmesini veya çalınmasını zorlaştırır. Bu, davetsiz misafirlerin kullanıcı verilerini çalmasını da önler. İyi bir VPN hızlıdır, iyi şifreleme sağlar ve dünyadaki herhangi bir web sitesine göz atmanıza izin verir.

iTop VPN, coğrafi olarak engellenen sorunları çözer. Böylece kapatılan hizmetlere kolayca erişebilirsiniz. Dahası çeşitli platformlara, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, PUBG ( Diğer ülkelerin PUBG oyuncuları ile oynamak istiyorsanız, cihazınıza iTop VPN yüklemeniz gerekir.) Roblox, WhatsApp, Telegram, Skype, Twitter, Facebook, Instagram gibi çeşitli platformlara da  doğrudan bağlanabilirsiniz.

oyun için iTop VPN

iTop VPN güvenli mi?

Web’de gezinirken IP’nizi değiştirebilir ve bağlantınızı şifreleyebilirseniz, Ama VPN’niz verilerinizi günlüğe kaydederse bunların tümü geçerliliğini yitirir. Yani VPN güvensiz olur. iTop VPN’de hiçbir faaliyet günlüğü olmadığı için hiçbir koşulda hiçbir verinin ele geçirilemeyeceği anlamına gelir.

Bunu itop VPN şu sözler ile kendisi ifade ediyor:

iTop VPN for Windows will firmly stick to the No-Log Policy, which means that under no circumstances will this VPN track, nor record any information of your profile, be they the input/output IP, the transient servers, or the websites you visit.

“Windows için iTop VPN, Günlük Tutmama İlkesi’ne sıkı sıkıya bağlı kalacaktır; bunun anlamı hiçbir koşulda giriş/çıkış IP’si, geçici sunucular veya ziyaret ettiğiniz web siteleri olsun, profilinizin herhangi bir bilgisini izlemeyeceği veya kaydetmeyeceği anlamına gelir.”

iTop VPN’i Ücretsiz Kullan:

iTop VPN ücretli ve ücretsiz iki sürümü vardır.

Ücretsiz sürümde temel hizmetini ücretsiz olarak sunar, Günde 700 MB veri ve yalnızca 16 sunucu ile sınırlıdır.

 Takipcilerimize iTop VPN’den 1 aylık hediye VIP hesabı verilmektedir.

Ücretli sürümü yasal olarak 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Windows, Android veya iOS olsun, iTop VPN tüm bu platformlarla uyumludur. Hesabınıza bağlanın ve hemen VPN’i kullanmaya başlayın. ( Sadece sınırlı sayıdadır). (Mac hariç tüm platformlarda kullanılabilir):

VIP sürüm sınırsız erişim ve ek özelliklerin kilidini açar.

iTop VPN VIP hesabını etkinleştirmek için bilgiler:

1- iTop Vpn’yi indir butonuna tıklayıp indirin.

iTopVPN DOWNLOAD

2- iTop VPN kurulumu çok kolaydır. Üstteki indir butonuna tıklayıp, indirdikten sonra ve .exe’ye  çift tıklayıp çalıştırın. Ekranda, çıkan yönlendiricideki adımları takip edin.

Kurulum tamamlanıp, yazılımı açtığınızda ara yüzde sol alt köşede “Zaten satın aldınız mı?” bağlantısına tıklayın.

iTop VPN VIP hesabını etkinleştirmek için bilgiler:

Ve e-posta ve şifre için aşağıdaki bilgileri kopyalayıp – yapıştırın. (İlk 50 Kişi için-Sınırlı sayıdadır) Artık iTop VPN’yi 1 Aylık VIP hesabı olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

E-Posta:foecny@itopuser.com 
Şifre:vx0kqG

iTop VPN VIP hesabını etkinleştir

iTop VPN Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir ülke seçimi yapmadan, ana sayfada  en hızlı sunucuya “ Bağlan ” butonuna tıklayabilirsiniz.

iTop VPN Nasıl Kullanılır?

Bağlantıyı kesmek için tekrar “ Bağlanıldı ” butonuna tıklayın. Ayrıca, soldaki gezinme bölmesinden “ Tüm Sunucular ” a tıklayıp, bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçip tekrar “ Bağlan ” a tıklayabilirsiniz.

iTop VPN Tüm Sunucular

iTop VPN Özellikleri:

Kill Anahtarının Açık olmasına Dikkat Edin!

iTop VPN‘in kesin bir kayıt tutmama politikası ve internet bağlantınızın aniden kesilmesi durumunda bir kapatma butonu vardır. Bu, verilerinizin VPN koruması dışında yanlış ellere sızmasını önler. Kill anahtarının varsayılan olarak kapalı olduğunu unutmayın, bu nedenle bu anahtarı kendiniz açmanız gerekir, siz onu açana kadar bilmeden korumasız kalabilirsiniz. Ek korumanın keyfini çıkarmak için “Privacy Protection”a gitmeniz ve ardından Acil kapatma anahtarı “Kill Switch”i açmanız gerekir.

iTop VPN Acil kapatma anahtarı - Kill Switch

Şifreleme protokolleri ve kill anahtarının yanı sıra iTop VPN ayrıca şunları içerir:

Güvenliği Sağlamlaştır:  Bu, Windows PC’nizi daha güvenli hale getirmek ve kötü amaçlı uygulamaları engellemek için cihaz ayarlarını değiştirir.

Tarayıcı Gizliliği: Bu, anonimlik ve gizlilik sağlamak için tarayıcı ayarlarını ve verilerini değiştirir.

Reklam engelleme: iTop VPN, bir dizi gizlilik özelliği ile donatılmıştır. Buna reklamların, kötü amaçlı yazılımların ve herhangi bir kötü amaçlı yazılımın sisteminize bulaşmasını önleyen bir Reklam engelleyici dahildir.

Split Tunneling: Vpn kullanmak istediğiniz tarayıcılar ekleyip kaldırabilirsiniz. VPN açıkken değişiklik yaparsanız, VPN’yi açıp kapatmanız yada farklı bir sunucuya geçmeniz gerekir. Aksi halde ip adresiniz değişmez. Koruma sağlamaz.

IP Kontrolü: Uygulama üzerinden ip’yi kontrol edebilirsiniz. Sadece detayları görüntüleye tıklayın.

DNS Koruması: Bu, sisteminizin DNS ayarlarının değiştirilmesini engeller.

iTop VPN DNS Koruması

Not: Sisteminizde Kaspersky virüs programı varsa kapersky korumasını durdurmak zorunda kalırsınız. Aksi halde internet sayfaları iTop VPN kullanırken açılmıyor.

iTop VPN

Adil Kulanım Politikası:

iTop VPN’in en iyi özelliği, herhangi bir bant genişliği kısıtlaması olmaksızın yüksek hız sunmasıdır. Başka bir deyişle, belirli veri sınırlamalarını aştığınızda internet hızınızı düşüren bir Adil Kullanım Politikası yoktur. Lakin, VPN kullanırken bulunduğunuz yere ve internet hızınıza göre değişebileceğini unutmamak önemlidir.

Pek çok ücretsiz VPN hizmeti var, ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde sunucu sunan çok az. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bakım maliyeti oldukça yüksek olduğundan, birçok ücretsiz VPN sağlayıcısı orada ücretsiz sunucular sunmak konusunda isteksizdir. Ancak, iTop VPN’de Amerika Birleşik Devletleri için ücretsiz sunucu vardır.

Aynı Anda 5 Cihaza Kadar Bağlanabilir

Kesinlikle herkesin kullandığı birden fazla cihazı vardır. Tüm cihazlar için ayrı ayrı VPN almak ekstra masraf olur. Ama iTop VPN ile aynı lisansa sahip beş cihaza kadar güvenlik sağlayabilirsiniz. Windows, Android veya iOS olsun, iTop VPN tüm bu platformlarla uyumludur. Kısaca 1 aylık VIP lisansınızı 5 cihaza kadar kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Windows 10 Güncellemesinde Yaşanılan Sorunlar Ve Çözümleri (ceofix.com)

Android Telefonda İnternette Güvenli Gezinti Nasıl Sağlanır (ceofix.com)

Kişisel Veri Toplamayan En İyi Arama Motorları (ceofix.com)

“Ücretsiz iTop VPN’yi İndir Ve Kullan” üzerine 4 yorum

  • @metin

   Çalışan hesap derken ?

   E-Posta:foecny@itopuser.com 
   Şifre:vx0kqG

   bunları yazın aktif olursa tamamdır. Ama sınırlı sayıda idi kaç kişi indirip lisansı kurdu bilmiyorum.

   Yanıtla

Yorum yapın