Hayatınızdaki Tüm Programınızı EssentialPIM İle Yönetin

EssentialPIM,  iş hayatınızı ve hatta kişisel hayatınızı düzenleyen ödüllü kişisel bilgi yöneticisi aracıdır.

Hayatınızdaki Tüm Programınızı EssentialPIM İle Yönetin

Kullanıcılar ister kişisel ister işle ilgili programlarını ve notlarını EssentialPIM ile oluşturup hayatlarını organize ve sistematik hale getirmek için kullanabilirler.

Tüm randevularınızı, iş programlarınızı, görevlerinizi, notlarınızı, kişilerinizi, şifre girişlerinizi, e-posta mesajlarınızı, grafiksel olarak bir uygulamanın arayüzünde tek bir yerde toplamak isterseniz bunu EssentialPIM ile yapabilirsiniz. Çünkü EssentialPIM arayüzünde, tüm bunları kolayca erişilebilir bir biçimde saklar. Böylece EssentialPIM işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir.

EssentialPIM’In Özellikleri Neler?

Çoklu platformlarda veri kullanılabilirliği ve Bulut Senkronizasyonu (Bulut yedekleme)

EssentialPIM, herhangi bir çevrimiçi hizmete veya cihaza yedeklenebilir. EssentialPIM’i Windows bilgisayarınızda, iOS, Android kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda bulutta da kullanılabilirsiniz. Böylece, tüm verilerinize çok kolay erişebilirsiniz. Windows, Android ve iOS’ta ayrı sürümlerin bulunması, onu her anlamda tamamen çapraz platform haline getirir. Bu veriler ayrıca mevcut Android cihazınıza veya yeni bir cihazınıza kolayca geri yüklenebilir. Çok sayıda özelliğe sahip olmasına rağmen, uygulama sorunsuz performans ve kullanım kolaylığı sunar. Daha fazla verimlilik için Google Kişiler, Google Takvim, Google Görevler ve Google Drive gibi çeşitli bulut hizmetleriyle entegre olarak gelir. Ayrıca, Microsoft 365, iCloud, Dropbox ve daha fazlası gibi çeşitli üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyonu destekler.EssentialPIM'In Özellikleri Neler?

Şifreleme ve Güvenlik

Tüm verileriniz, gözetim faaliyetlerinden ve diğer çevrimiçi güvenlik tehditlerinden etkilenmekten korunur. Veri senkronizasyonu, veri güvenliğinizi daha da artırması gereken SSL sertifikalarını kullanır. Platformun sunduğu veri güvenliği özellikleri 256 bit şifreleme anahtarını kullanır. Kullanıcıların parmak izi veya parola kilitleme özellikleriyle birlikte daha yüksek güvenlik özelliklerinden yararlanmalarına olanak tanır. Bu kişisel bilgi yöneticisi, şifreler ve banka kimlik bilgileri gibi hassas verileri depolamaya çalışırken size iyi hizmet edebilecek kendi kendine kilitlenen bir mekanizma ile çalışır.

Şifre Üretici

Birçok ücretsiz çevrimiçi şifre üreticisi var. Lakin , elinizin altında olması son derece önemlidir.) Akıllı şifre üreticisi, verileri kolayca yönetmek için şifre girişlerini gruplar halinde düzenler.

Tüm Programınızı EssentialPIM İle Yönetin

Takvim, Görevler, Notlar, E-posta Mesajları

Kaydedilen verileri Google Takvim, Drive, Görevler ve Kişiler ile kolayca senkronize edilebilirsiniz.

Tüm Programınızı EssentialPIM İle Yönetin

Geridönüşüm kutusu

Her sildiğiniz veri çöp kutusuna gider. Yanlışlık ile bir şey kaybolmaz.

Hem açık hem de koyu temalarla birlikte duyarlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Sistem gereksinimleri nedir?

Desteklenen İşletim Sistemi:
PC: Windows 10, Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows 8, Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit), Windows XP
Mobil: iOS, Android
Türkçe dahil 33 farklı dili destekler.

EssentialPIM DOWNLOAD

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Gmail’den Gmail’e- Hotmail’den Gmail’e Mail Yönlendirme (ceofix.com)

Windows 10 Mail Ve Takvim Uygulamasında Karanlık Mod Kullan (ceofix.com)

“Hayatınızdaki Tüm Programınızı EssentialPIM İle Yönetin” üzerine 2 yorum

Yorum yapın