Youtube Uygulamasında Bir Video Nasıl Tekrarlanır?

Youtube Uygulamasında Bir Video Nasıl Tekrarlanır?

Her gün belkide günümüzün çoğunu youtube’da geçiyoruz. Bazen eğlence , bazen eğitim videoları. Ancak bazı videolar var ki sürekli dinlemek gerekir. Artık pek çoğumuz youtube’da bir videoyu döngü şeklinde ( yani tekrarlı ) olarak nasıl izleyebileceğini biliyor. Lakin örneğin youtube’da bir müzik videosunu yada diğer videoları hep başa alıp tekrarlı olarak nasıl izleyebileceğini bilmiyorsanız makale sonundaki linkler sizlere yardımcı olacak.

Elbetteki ( repall) sürekli aynı videoyu izlemek yooutube’un web sürümünde oldukça basit. Önemli olan mobil uygulamada döngünün nasıl yapılacağıdır. YouTube videolarını tekrar tekrar android telefon ve tablette yada iphone telefon yada tablette kolayca tekrarlı olarak izleyebilirsiniz. Elbette youtube mobil uygulmasında bunun için direkt bir çözüm sunmuyor. Yani kısaca masaüstündeki kadar kolay değildir. Lakin imkansızda değildir. Aşağıdaki adımları takip edip youtube mobil uygulamasında sürekli aynı videoyu izlemek mümkündür. Ve youtube mobile uygulaması android ve iphone ‘da hemen hemen aynı olduğu için her iki cihazlar ve tabletleri için de geçerli olacaktır.

YouTube Videoları Mobil Uygulamada Sürekli Tekrar Etsin

YouTube Uygulaması, oynatma listesini bir döngü içinde oynatmanıza olanak tanır. Yani, yapabileceğiniz şey, özel bir çalma listesi oluşturabilir ve bir döngü içinde çalmak istediğiniz şarkıyı buna ekleyebilirsiniz. İşte adımlar:

YouTube uygulamasını açın.

Telefonunuzda, döngüye almak istediğiniz YouTube videosunu açın.

Çalma kaydet butonuna dokunun ve ardından “yeni oynatma listesi” üzerine dokunun.

Youtube oynatma listesi

Oynatma listesine isim verin ve gizliliği Özel olarak ayarlayın. Ardından Oluştur butonuna dokunun. İşte bu kadar, video artık yeni oluşturulan bir oynatma listesine kaydedildi. Kitaplığa dokunun. Ve oynatma listenizi oynatma listeleri bölümünün altında göreceksiniz.

Youtube uygulamasında tekrar tekrar dinle

Yeni oluşturduğunuz oynatma listesine dokunun ve büyük Oynat butonuna dokunun. Oynatmaya başladığında videonun Aşağı okuna dokunun ve Döngü simgesine dokunun.

YouTube Videoları Mobil Uygulamada Sürekli Tekrar Etsin

Hepsi Bu kadar. Artık YouTube videosunu telefonunuzda tekrar oynat düğmesine basmadan defalarca izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Not:

1- İlgili oynatma listesinde yalnızca bir video bulundurun. Aksi takdirde, birden fazla eklerseniz, YouTube bunları bir dizi halinde oynatır ve tüm oynatma listesini tekrar tekrar oynatmaya devam eder.

2- Herhangi bir reklam varsa, reklamlar oynatılırken döngü seçeneği kullanılamayacağından önce bunların bitmesini beklemeniz gerekir. Ayrıca reklamlar döngüde gösterilecektir.

Aşağıdaki konularda ilgini çekebilir:

Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir? 

Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek-Youtube Repeat 

Telefonda Youtube Arka Plan’da Ve Kilit Ekranda Nasıl Açılır

Android Cihazlarda Youtube Video Kalitesi Nasıl Arttırılır

Youtube’da Video Nasıl Kesilir?

Youtube’da Müzik Dinlerken Kotayı Yada AKK Limitini Koruyun

Youtube’da Daha Hızlı Video İzle – Ara Bellek Sorunu Çözümü (ceofix.com)

“Youtube Uygulamasında Bir Video Nasıl Tekrarlanır?” üzerine 2 yorum

  1. Vaay bunun olabildiğini bilmiyordum , uygulayalım baklım artık sevdiğim parçaları sürekli dinleyebileceğim , teşekürler

    Yanıtla

Yorum yapın