iOnSnapCam:Giyilebilir Canlı Yayın Destekli Kamera!iOnSnapCam:Giyilebilir Canlı Yayın Destekli Kamera!

Ces2015’de giyilebilir teknolojilerden biri daha tanıtıldı! Giyilebilir ve canlı yayın desteği bulunan kamera iOn Snap Cam!

iOn Snap Cam adındaki sosyal ağ odaklı giyilebilir teknoloji point of view (POV), ürün fotoğraf ve video çekiyor. iOn, HD , 8 megapiksel çözünürlüklü, HD kayıt yapabilme özellikli, Wi-Fi ve Bluetooth ile kablosuz iletişim imkanı sunuyor. Ayrıca internetten canlı yayın da yapabilmenize olanak sağlıyor.

Fırçalanmış metal gövdeli iOn Snap Cam’da OmniVision  işlemcisi kullanılmış, pil tam şarj ile 7 gün bekleme süresi sunuyor. Tam şarj ile time-lapse modunda 5.000 fotoğraf veya 2 saat video kaydı yapabiliyor. Saniyenin altında bir sürede fotoğraf çekip ve video kaydedeyor. Fotoğraf ve videoları  Facebook ve Instagram hesapları üzerinden paylaşıma imkan tanıyor. Ürüne çift tıklamada 720p/30 fps video kaydı yaparken, Üç tıklamada internet üzerinden canlı yayın işlemi gerçekleştiriliyor. MicroSD kart ile hafızası 32 GB’a kadar hafızası arttırılabiliyor. Farklı renk seçenekleri sunan ürün, yaklaşık 150 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ürünün ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir