Teamviewer İle Bağlantıda Karşı Bilgisayara Not Bırakma

Teamviewer İle Bağlantıda Karşı Bilgisayara Not Bırakma

Uzaktan bilgisayarlara bağlantı yazılımı olan Teamviewer’da not defteri kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak Not defterini açmak zor olabilir. Teamviewer’da dahili not defterini nasıl kullanırız? Teamviewer’da not bırakma özelliği nasıl kullanılır?

Uzaktan bağlantı ile bilgisayarlara bağlanıp tanıdığımız yada tanımadığımız pek çok kişinin bilgisayarına bağlanıp onların sorunlarını uzaktan çözümleyebilir yada ortak projeler ile çalışabiliriz. Lakin bazı kişiler Teamviewer’da sohbet etmekten kaçınır ve mikrofonu açmaz. Aslında tüm sıkıntıda burada başlar. Çünkü sesli iletişim olmayacağı için, yazılı iletişime geçilir. Burada sağ taraftaki sohbet penceresi kullanılabilir ancak Teamviewer’dan ayrıldığınızda görüşme penceresi yok olacaktır. Halbuki arkadaşınız bir ara verip bilgisayardan uzaklaşsa bile siz ayrılırken arkadaşınıza not bırakıp gidebilirsiniz.

Teamviewer’da Dahili Not Defteri Nasıl Açılır? Teamviewer’da Nasıl Not Bırakılır?

1- Teamviewer’da karşı taraf ile bağlantıyı kurun. Teamviewer bağlantısını sonlandırmadan önce not bırakmak için

karşı tarafın bilgisayarına bağlandığınızda bilgisayarın üst tarafında bir menü göreceksiniz üstteki menüye tıklayıp genişletin. İşlemler sekmesinde sol taraftaki not bırak menüsüne tıklayın.

Teamviewer'dan Ayrılırken Not Nasıl Bırakılır

2-Teamviewer’ın not defteri açılacaktır. Dilerseniz tüm yazışmalarınızı buradaki not defteri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Teamviewer’dan ayrılırken not bırakıp gitme imkanınız da olacaktır. Yani teamviewer bağlantısını kopardığınızda teamviewer üzerindeki notlar karşı tarafın bilgisayarında görünür kalacaktır.

Teamviewer'dan Ayrılırken Not Nasıl Bırakılır

Bu konularda ilginizi çekebilir:

Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır Ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?

Android Telefon Bilgisayardan Nasıl Kontrol Edilir

“Teamviewer İle Bağlantıda Karşı Bilgisayara Not Bırakma” üzerine 2 yorum

  1. Yıllardır kullanırım bu özelliğini bilmiyordum , elinize sağlık artık gerekli olduğunda bu özelliği kullanacağım

    Yanıtla

Yorum yapın