Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma

Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma

Blogger kullanıcılarının tercih etiği Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi nasıl eklenir ve kaldırılır? Çoğunlukla blogger kullanıcıları tarafından tercih edilen Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi web sayfasında kullanıcılara içeriği tanıtmak adına tercih ediliyor.

Aslında Linkwithin benzer yazılar eklentisini blogger’a eklemek ve kaldırmak çok kolay. Bir okuyucumun bana yönlendirdiği bir soru ile aklıma bu konuya değinmek geldi.Belki sizlerde başka bir benzer yazılar eklentisi kullanmak istersiniz ve Linkwithin’i kaldırmak istersiniz. Öncelikle kayıt işleminden başlamak gerekirse tüm adımları sizler ile yapmak isterim:

Linkwithin’in sitesine gidiyoruz.  Ardından hemen kayıt işlemlerine başlıyoruz.

Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma

 

Email: sizin mailiniz
Blog Link: blog adresiniz
https://sizindomain. com
Platform: blogger
Width: 3 yada diğerlerini tercih edin. Bu aradaki rakam sizin kaçtane konu göstermek istediğiniz ile ilgilidir. Ve altta küçük bir kutucuk var. Eğer temanız siyah ise alttaki kutucuğa tik atın. Sonra Get Widget’e tıklayın. Şimdide Install Widget’e tıklayalım. Yükleme işlemi başlayacak:

 

Aslında install yükleme deniyor ancak biz blogger sayfamıza entegre işlemi desek doğru olabilir. Bize gönderdiği bilgileri değiştirmeden ekleyeceğiz. Tek değiştireceğiniz alan başlık olsun. Benzer yazılar, bunlarda dikkatinizi çekebilir, bunlara da göz atın gibi ifadelerden birini yada benzer bir ifade  yazabilirsiniz.

Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma

 

Widget ekleye tıklayalım ve  yerleşim panelimiz açılacak. Yerleşim panelimizdede değişiklikleri kaydet’e tıklayalım. Tüm işlem bu kadar.

Şayet Linkwithin’i kaldırmak istedik. Ne yapacağız?

Blogger admin panlimizde yerleşime tıklıyoruz. Ve gadgetlerin arasından Linkwithin’i buluyoruz.

Önce düzenleye tıklıyoruz.

Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma

 

Sonra kaldır’a tıklıyoruz. Artık Linkwithin’i kaldırılmış oluyor. Ve istediğiniz başka benzer yazılar eklentisini kullanabilirsiniz.

NOT: Linkwithin artık hizmet vermeyi durdurmuştur.“Linkwithin Benzer Yazılar Eklentisi Ekleme Ve Kaldırma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın