Google Chorme’da Sonsuz Gizli Dinozor Oyunu Oyna

Google Chorme'da Sonsuz Gizli Dinozor Oyunu Oyna

Google Chorme’de çevrim dışı iken oyun oynayın! İnternet bağlantınız kesildiğinde küçük bir dinazor olan  bir sayfa açılır ve bize sorunun ne olduğunu ve gerekli olan yönlendirmeyi anlatan bir yazı çıkar. Ancak şimdi o dinozor değişti. İnternet bağlantınız olmadığında yine o dinazor resmine tıkladığınızda çevrim dışı oyun oynayabiliyorsunuz.

Chrome, bilgisayarınız veya telefonunuz çevrimdışıyken oynayabileceğiniz gizli bir Google dinozor oyunu (Chrome Dinozor) Oyunu, kaktüslerin üstünden atladığınızı ve engellerin altına sığınan basit bir sonsuz koşucudur. Kontroller basit. Atlamak için (ve oyuna başlamak için) boşluk ve aşağı aşağı ok tuşuna basın. Amaç, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaktır veya en azından İnternet tekrar gelene kadar 🙂

Gizli dinozor oyununu internet kesilmesede oynayabilirsiniz. 

Cihazınızda İnternet’i kapatın / bağlantısını kesin . Bilgisayar kullanıyorsanız, İnternet bağlantısını kesin. Cep telefonu kullanıyorsanız, mobil verileri / wi-fi vb .’yi kapatın. Bu gizli oyunu ortaya çıkarmak için cihazımızın İnternet bağlantısını tamamen kesmemiz gerekir. İnternet bağlantısını kestikten sonra, google.com gibi Chrome’da herhangi bir web sitesini açın. Oyuna başlayın.

Gizli dinozor oyununu internet varkende nasıl oynayabiliriz

Sadece adres satırına

chrome://dino

yazın. “internet yok” ekranı açılır. Boşluk tuşuna yada aşağı yukarı tuşuna basarak oyunu oynamaya başlayın.

Google Chorme Çevrim dışı Dinazor oyunu İzle!

“Google Chorme’da Sonsuz Gizli Dinozor Oyunu Oyna” üzerine 3 yorum

Yorum yapın