Online Video Dönüştürücü ve Düzenleyici-KeepVid All-in-One

Ücretsiz olarak videolarınızı kesin, düzenleyin dönüştürün. En iyi video dönüştürücü ve düzenleyici  KeepVid All-in-One Online Video Toolkit nedir ve nasıl kullanılır?

Online Video Dönüştürücü ve Düzenleyici-KeepVid All-in-One

Hepimizin elinde videolar, mp3’ler var. Gerek cep telefonlarından gerekse mini kameralar ile çekim yapıyoruz. Ancak çektiğimiz videoları bazen düzenleyip dönüştürmek gerekiyor. Özellikle de bazen videoların ışık değerleri, renkleri ile sorun yaşıyoruz. Ayrıca aniden video çekerken bazen kırpılması, kesilmesi gerekiyor. Hatta ve hatta bazen ters tuttuğumuz için videonun döndürülmesi bile gerekiyor.

Bu gibi durumlarda kullanacağımız araçlar kısıtlı olabiliyor, ücretli olabiliyor yada çok karışık olabiliyor. Online olarak kullanabileceğiniz en iyi, güvenli ve % 100 Ücretsiz bir video dönüştürücü, düzenleyici ve video sıkıştırıcı bir araç istiyorsanız sizlere KeepVid hepsi bir arada dediğimiz All-in-One diye tabir edilen Online Video Toolkit’i tavsiye edilebilirim.

KeepVid All-in-One Online Video Toolkit Nedir?

KeepVid All-in-One ( video dönüştürme, düzenleme gibi pek çok özelliği bir arada kullanıcılara sunan ücretsiz hemde güvenli bir video çözüm platformudur. KeepVid Online Video Converter, online video dönüştürürken videolarınızın kalitesini bozmaz. Ayrıca video dönüştürme işleminden önce video çözünürlüğünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Dosya yüklemede, düzenlemede ve dönüştürmede herhangi bir sınır yoktur.  Sınırsız  ve ücretsiz olarak videolarınızı yüklemenize düzenlemenize  ve dönüştürmenize olanak sağlar.

KeepVid Online Video Converter ile video dönüştürme işlemi yaparken dönüştürme işleminin çok kısa sürede tamamlandığını fark edeceksiniz. Örneğin  beş dakikalık bir videonun dönüştürülmesi yaklaşık bir dakika veya daha kısa sürer. KeepVid All-in-One Online Video Toolkit ile ses dosyalarınıda dönüştürme imkanınız var.

KeepVid Online Video Converter Nasıl kullanılır?

1- Videolarınızı yada ses dosyayalarını online dönüştürmek için KeepVİd online video converter  adresine buraya tıklayarak gidin.   Artı butonuna tıklayın.

KeepVid Online Video Converter Nasıl kullanılır?

2- Bilgisayarınızdan dönüştürülmesi yada düzenlenmesi gereken videoyu seçin.

KeepVid Online Video Converter Nasıl kullanılır?

3- Video’yu karşıya çok kısa sürede yüklenecektir.

Online Video Dönüştürücü ve Düzenleyici-KeepVid All-in-One

4- Video yüklendiğinde artık dönüştürmek istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Örneğin ses ve ya video formatını belirleyin.

KeepVid Online Video Converter ile video dönüştürme

5- Sonra start now bağlantısına tıklayın.

 

6- Bir süre sonra size indirme bağlantısını verecektir. Download now’a tıklayın.

KeepVid Online Video Converter ile video dönüştürme

7- Yada dilerseniz videonuzu buraya tıklayıp online editor aracını kullanarak Trim ile düzenleyebilirsiniz, crop aracı ile kesebilirsiniz, adjust ile renk ve ışık değerlerini düzenleyebilirsiniz. Rotate ve flip ile videoyu dönderebilirsiniz , compress ile sıkıştırabilirsiniz

KeepVid Online Video Converter ile video kırp-kes

Hepsi bu kadar. İnternetten video indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İndiremediğiniz Video Kalmasın-İTube HD Video Downloader

Video İzle





“Online Video Dönüştürücü ve Düzenleyici-KeepVid All-in-One” üzerine bir yorum

Yorum yapın