İndiremediğiniz Video Kalmasın-İTube HD Video Downloader

İndiremediğiniz Video Kalmasın-iTube HD Video Downloader

Sadece tek bir tıklamayla 4K ve Full HD video indirmemizi sağlayan gerçekten rahat ve hızlı bir video indirme yazılımı olan iTube HD Video Downloader ile YouTube, Dailymotion, Facebook, Instagram, Vimeo, Vine, Soudcloud gibi 10.000’den fazla video sitesinden videoları indirmenize olanak sağlıyor. Üstelik BBC, Oda tv gibi doğrudan indirmeye izin vermeyen sitelerden iTube HD Video indirme yazılımı ile videoları indirebilirsiniz.

Youtube ve diğer sitelerdeki videoları MP3 Olarak yada dilediğin video formatında indir

Sadece video formatında değil videoları mp3 formatında da indirme olanağı sunuyor. Böylelikle youtube veya diğer sitelerde dinlediğiniz bir video klibi mp3 formatında indirip istediğiniz gibi bilgisayarda yada telefonda dinleyebilirsiniz. iTube HD Video Downloader‘ın özellikleri beni oldukça şaşırttı ve mükemmel düşünülmüş fonksiyonları ile beni büyüledi. İki gündür incelediğim iTube HD Video Downloader yazılımı ile neler yapabileceğinizi sizlere bu makale de anlatmaya çalışacağım.

Aimersoft’a ait olan iTube HD Video Downloader Özellikleri nelerdir.

Piyasada çoğu video indirme aracında telif hakkı içeriği nedeniyle kısıtlamalar ile karşılaşırsınız. Bazı video indirme araçları ise çok yavaş indirme işlemi yapar. iTube HD Video Downloader ile birden fazla videoyu 3 kat daha hızlı bir şekilde turbo modunda, şimşek hızında indirebiliyorsunuz.

Yazılımın özellikleri arasında 4K, 720P, 1080P, 480P, 4K video klipleri dönüştürme, YouTube’da ve diğer siteler üzerinden doğrudan yüksek kaliteli MP3, M4A, MKA veya WMA formatlarında müzik indirme. İndirilen videoları veya şarkıları iTunes arşivinize hızlı bir şekilde aktarma, İPad, iPod, iPhone, Android telefonlar, Android tabletler, Playstation 3, PSP, Xbox 360, Nintendo Wii ve diğer taşınabilir oynatıcılar için optimize edebilme özellikleri mevcuttur.

videoları MP3 Olarak yada dilediğin video formatında indir

Ayrıca, Farklı sitelerdeki müzik ve videoların yanı sıra, DropBox’ta, Media Drive’da, OpenLoad dosyasında ve Cloud’unuzdaki diğer dosya depolarında bulunan medya dosyalarını da indirebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla video indirmenize veya dönüştürmenize izin verir. Bu çoklu görev, saatden tasarruf etmek isteyenler için idealdir.

iTube HD Video Downloader Özellikleri

YouTube’da, YouTube Oynatma Listesi indirebilir veya ayrı video URL’leri toplayıp tek seferde itube içine atıp indirebilirsiniz.

1- Sadece paste url kutusuna tıklayın ve açılan pencereye istediğiniz linkleri yapıştırın. Ve Download butonuna tıklayın.

YouTube Oynatma Listesi indir

Youtube ‘daki bir playlist’i indirmek isterseniz playlist’in urlsini kopyalayın ve yapıştırın. Gelen pencerede playliste tıklayın.

YouTube Oynatma Listesi indir

Ufak bir analiz sonrası tüm videoları bulacak ve siz download butonuna tıkladığınızda indirme başlayacaktır.

YouTube Oynatma Listesi indir

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi 312 video tek seferde iniyor.

Youtube ‘daki bir playlist’i indirme

İndirme işlevini tarayıcıya bir eklenti ekleyerek yapabilirsiniz.( chrome ve firefox için) Bu özelliği denemedim tek başına yazılım bence yeterli geldi. Eklenti kullanmamayı tercih ediyorum.

İndirilen içeriğin Android ve iPhone mobil cihazlara aktarabilirsiniz. Dilerseniz yazılımın içinde dinleyebilirsiniz. Yazılım içinde oynatma listesi yapabilirsiniz. Yada bilgisayarınıza indirdiğiniz videoları bilgisayarınızdaki herhangi bir player ile oynatabilirsiniz.

Olaki indiremediğiniz  videolar olursa onlarında kaçarı olmuyor.  Ekran kaydı özelliği ile videolar Ekranınızda oynarken isterseniz hemen ekran kaydı yapabilirsiniz.

itube ekran kaydetme özelliği ile video kaydet

Kısacası iTube HD Video Downloader isimli yazılımda eksik gördüğüm hiç bir şey yok. Gerçekten mükemmel bir yazılım. Herşeyi fazlası ile hak ediyor.

iTube HD Video Downloader Nasıl kurulur?

1- youtube playlist downloader yazılımı buradan indirin. 

2- İndirdiğiniz set-up’a sağ tıklayıp varsa engellemeyi kaldırın.

3- Kurulum ekranındaki adımları takip edin.

4- WS_ImageProc.dll  eksik hatası ile karşılaşırsanız yoksay ‘a tıklayıp kuruluma devam edin. WS_ImageProc.dll dosyasını buradan indirin  ve C:\Windows\System içine WS_ImageProc.dll dosyasını zipten çıkartıp atın.

iTube HD Video Downloader Nasıl kullanılır?

1- Yazılımın ikonuna çift tıklayıp açın.

2- Sade bir arayüz ile karşılaşacaksınız.  Video indirmek için youtube’dan veya istediğiniz bir siteden linki kopyalayın. iTube HD Video Downloader arayüzündeki sol üst köşedeki paste URL kutusuna tıklayın.

iTube HD Video Downloader Nasıl kullanılır?

2- Sonrasında video yada mp3 formatında mı indirmek istediğinizi seçin. ve download butonuna tıklayın.

iTube HD Video Downloader Nasıl kullanılır?

3-Turbo mode ( şimşek ikonuna tıklarsanız) 3 kat daha hızlı indirme yapabilirsiniz.

iTube HD Video Downloader

4- İndirme bittikten sonra downloaded sekmesinde indirdiklerinizi görebilirsiniz. Ve sol taraftaki ön izlemelerin üzerine tıklayıp hemen yazılımın içinde iken indirdiğiniz müzikleri orada iken oynatabilirsiniz.

iTube HD Video Downloader Nasıl kullanılır?

5- İndirdiğiniz videolara sağ tıklayın. Ve yapmak istediğiniz eylemleri seçin. Open file location ile bilgisayardaki yerini açabilirsiniz. Play ile oynatabilirsiniz, rename ile yeniden adlandırabilirsiniz. delete ile silebilirsiniz. Convert ile video türünü yada mp3 türünü değiştirebilirsiniz. İsterseniz bir playlist oluşturabilirsiniz.

iTube HD Video Downloader

>>>>>>>>>Video İzle<<<<<<<

https://www.youtube.com/watch?v=39Q6rPOBMW0&feature=youtu.be

“İndiremediğiniz Video Kalmasın-İTube HD Video Downloader” üzerine 2 yorum

  1. Çok teşekürler süper bir yazılıma benziyor arasıra bazı gazete sitelerinden video indirmeme gerekiyor bunu ilk fırsatta deneyeceğim, elinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın