Online Komik Gif’ler Nasıl Bulunur

Komik GiF’ler bulabileceğiniz web siteleri.

Online Komik Gif'ler Nasıl Bulunur

Gif’Ler genellikle internet kullanıcıları tarafından twitter , facebook, instagram, whatsapp, line gibi soyal ağlarda hızlıca kopyalanıp yayılır. Günümüzde GIF görüntüleri kişilerin duygularını ve düşüncelerini çevrimiçi olarak ifade etmenin popüler bir yolu haline geldi. Peki onları nerede bulabiliriz?

Komik Gifler için aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz.

Giphy

Giphy, kullanıcıların animasyonlu GIF dosyalarına benzeyen, kısa döngülü videoları ses olmadan paylaşmasını sağlayan çevrimiçi bir arama motorudur. Giphy bugüne kadarki en büyük GIF resim deposu. Temelde hayal edebileceğiniz herhangi bir hareketli görüntüyü bulabilirsiniz.

Arama yapmanın çeşitli yollarını vardır: Kategorilere göre göz atabilir, reaksiyonlara (tepkilere) bakabilir, anahtar kelimeye veya hashtag’e göre arama yapabilirsiniz.

Make a GIF

Bu web sitesinin adı oldukça açık ve net. Gif yap. Resimlerden veya videolardan bir GIF yapabilirsiniz. Web sitesinde ayrıca, kategorilere göre göz atabileceğiniz veya anahtar kelimelere göre arayabileceğiniz geniş bir GIF koleksiyonu vardır. Aramanızı daralttıktan sonra, sonuçları popülerliğe ve tarihe göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca, sadece “Popüler” sekmesine gidebilir ve şu anda nelere bağlı olduğunu görebilirsiniz.

Reaksiyon GiF’leri

Bir sohbette tepkinizi basitçe kelimelere dökemeyeceğiniz anlar olur. O anki tepkinizi reaksiyon gif’leri ile anlatabilirsiniz. Bu web sitesi, yalnızca bu GIF türlerine adanmış durumlarda kullanışlıdır. Bunun güzel yanı, bir duyguya, cevaba, anahtar kelimeye, etikete veya galeriye göre arama yapabilmenizdir. Bu şekilde ne hissettiğini ifade etmek için en iyi gif bulacaksınız.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Yayınlanma tarihi: 12 Haz 2019, sın güncellenme tarihi: 14-11-2022

“Online Komik Gif’ler Nasıl Bulunur” üzerine 6 yorum

Yorum yapın