Facebook Messenger’da Karanlık Modu Etkinleştirme

Facebook Messenger'da Karanlık Modu Etkinleştirme

Mesajlaşma oturumlarınızı gözlerinizde daha kolay hale getirmek için geceleri Messenger’ın karanlık arayüzüne geçmek isteyebilirsiniz. Facebook, Dark Mode’un ortam aydınlatmasının düşük olduğu durumlarda kontrast ve canlılığı korurken daha az parlaklık sağlamak için tasarlandığını söylüyor. Yani kısaca dark mod rüzgarına Facebook messenger da katıldı.

Windows, google chrome karanlık mod için güncellemeler yaptı ve bu karanlık mod özelliğini de geliştirmeye devam ediyor. Çünkü genç nesilden büyük istek geliyor. Bence Facebook messener’ında dark mod’unu kesinlikle kullanıcılar çok sevecek.

Facebook Messenger’da Dark mod kullan

Android uygulaması facebook messenger’da dark mod’u kullanmak için çok basit bir ayarımız var. Dark mod için bu ayar inanılmaz kolay sunulmuş. Dark mod’a geçiş yaptıktan sonra sevmezseniz aynı yol ile yine eski görünüme de geçebilirisiniz. Gelelim adımlarına:

1- Android Messenger uygulamasını başlatın.

2- Ekran resminin sol üst köşesindeki profil resminize dokunun.

Facebook Messenger'da Karanlık Modu Etkinleştirme

3- Messenger’in karanlık temasını açmak veya kapatmak için Karanlık Mod bağlantısı karşısındaki anahtarı açık konuma getirin. Ayrıca karanlık moddan çıkmak isterseniz de yine aynı yolu izleyip karanlık mod anahtarını kapalı konuma getirin.

Messenger Web İle Facebook’a Giriş Yapmadan Sohbet Et

Facebook Sayfa Mesajlarını Otomatik Mesaj İle Cevaplayın

“Facebook Messenger’da Karanlık Modu Etkinleştirme” üzerine 2 yorum

Yorum yapın