Gmailde E-postalara İkon Ve Alan İsmi Ekle

Gmail'in her e-postasına Gmail Sender Icons ile ikon ekle.

Gmail gelen kutunuzun varsayılan düzeni, sol sütunda listelenen gönderenin adı ve ardından konu ve mesajın tarihini içerir. Bu düzendeki sorun, e-postayı açmadan gönderenin gerçekten kim olduğunun bilinmemesidir. Gamil satırında yazan Ad, bir e-postayı tanımlayan iyi bir işaret değildir. Çünkü isim e-postayı gönderen tarafından kolayca seçilebilir. Bu yazımızda, gmail’deki e-postalara Gönderenin Simgelerini nasıl ekleyeceğimizi anlatacağım.

Gmail Sender icons eklentisi, e-postaya gönderenin e-posta adresinin faviconu ve web sitesi alan adını küçük bir çerçeveye ekleyerek e-postalar’ın arasında gezinmeyi kolaylaştırır.

Gmail’in her e-postasına Gmail Sender Icons ile ikon ekle.

Gmail Sender icons Uzantısı, Gmail’deki tüm e-posta listelerine etki alanı adını ve simgesini ekler. Uzantıyı kodlayan Amit Agarwal, uzantının tarayıcınızda çalıştığını ve Gmail verilerinizin bir baytı bile tarayıcınızın dışındaki kişilerle paylaşılmadığını belirtiyor.

Gmail eklentisi gönderenin e-posta adresini çıkarıp, web sitesinin etki alanını adresten ayrıştırır ve etki alanının favicon görüntüsünü (genellikle logo ile aynı) çeker. Ardından logo görüntüsünü ve şirketin etki alanını mesaj konusuna bir etiket olarak ekler ve böylece mesaj göndereni hızlı bir şekilde tanımlamanızı kolaylaştırır.

Gmail'in her e-postasına Gmail Sender Icons ile ikon ekle.

Eklentiyi buraya tıklayarak tarayıcınıza kolayca kurabilirsiniz.

Yayınlanma tarihi: 23 Mar 2019-Güncellenme tarihi:07-11-2022“Gmailde E-postalara İkon Ve Alan İsmi Ekle” üzerine 4 yorum

Yorum yapın