Yotube Gelişmiş Arama İle Filtrele Ve En Yeni Videoları İzle

Bazı kişiler youtube’a yüklenen son videoları kolayca bulur. Bunu Nasıl yapıyorlar merak ettiniz mi?

Yotube Gelişmiş Arama İle Filtrele Ve En Yeni Videoları İzle

Aslında çok kolay aradığınızı sadece filtreleyeceksiniz o kadar. İsterseniz gelin nasıl yapıldığına bu öğretici konumuzda adım adım yapalım.

Youtube’da son yüklenen videoları nasıl bulurum!

1- Youtube’u açın.

2- Her zamanki gibi aramak istediğinizi arama kutusuna yazın.

3- Örneğin ” kedi videoları” izlemek istediğimiz videonun anahtar kelimesi olsun. Arama kutusuna kedi videoları yazdıktan sonra ara butonuna yada enter’lamak yerine, Aradağınız videonun içeriğini yazdıktan sonra bilmem hiç dikkatinizi çekti mi arama kutusunun altında bir ” Filtrele” butonu var. Filtrele butonuna tıklayın.

Youtube'da son yüklenen videoları nasıl bulurum

4- Filtrele butonuna tıkladıktan sonra açılır menüden bugün – son bir saat -bu hafta gibi seçenekler ile son videoları hemen izleyebilirsiniz. Ayrıca filtreleme seçeneğini birden fazla yapmak mümkündür.

Youtube'da son yüklenen videoları nasıl bulurum

Örneğin hem bugün hem de 4 dakikadan az videoları seçebiliriz. Bunun gibi pek çok şekilde arama filtresini değiştirerek aramanızı genişletebilirsiniz.

Youtube'da son yüklenen videoları nasıl bulurum!

Yükleme tarihi, tür, süre , özellikler , sıralama ölçütü,Son bir saat, Bugün, Bu hafta, Bu ay, Bu yıl, Canlı
4K, HD, Altyazılar, Creative Commons, 360°, VR180, 3D, HDR, Konum, Alaka düzeyi, Yüklenme tarihi, Görüntüleme sayısı, Derecelendirme, Kısa (4 dakikadan az), Uzun (20 dakikadan fazla), Video, Kanal, Oynatma Listesi , Film , Şov gibi filtrelemeleri seçebilirsiniz.

Sizin için önerilenler: 

Youtube Yorum Açıklama Ve Başlık’da Yazı Tipi Font Değiştir

Youtube Oynatma Listesi Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Yazılımsız-Online Youtube Playlist Nasıl İndirilir

Youtube’da Çocuklara Özel Kısıtlı Modu Etkinleştir

Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir?

Android Cihazlarda Youtube Video Kalitesi Nasıl Arttırılır“Yotube Gelişmiş Arama İle Filtrele Ve En Yeni Videoları İzle” üzerine 10 yorum

  1. iyi günler filtrele özelliği son bir saat şeklinde çalışmamaya başladı. Önceden istediğim gibi gelişmiş ayarları kullanıyordum. yardımcı olursanız sevinirim.

    Cevapla
  2. Güzel paylaşım Nimet Hanım;
    Youtube videolarını izlerken otomatik durdurma özelliğini nasıl devre dışı bırakabiliriz müzik dinlerken belli bir süre sonra otomatik duruyor devam etmek için tıklayın diye uyarı veriyor. Bu uyarıyı devre dışı bırakmamız mümkün mü_?

    Cevapla

Yorum yapın