Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz En İyi 4 Co-op Oyun

Arkadaşlarınızla oyun oynamak oldukça eğlencelidir. Ancak oyun satın alma, indirme, yükleme gibi zorlukları olmasa idi değil mi?

Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz En İyi 4 Co-op Oyun

Bu sebep ile tarayıcı üzerinden oyun oynamak daha kolay  ve ücretsiz. İşte birkaç saniye içinde oynamaya başlayabileceğiniz en iyi tarayıcı tabanlı co-op oyunlarının bir listesini hazırlamaya karar verdik.

1. Town of Salem

Bir ya da iki kişi katili oynuyor, geri kalanı ise onun kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Seri katiller, kasaba halkı, Mafya ve onlarca insan. İşbirliği hayatta kalmak için gerekli olan mükemmel bir oyun.

2. Surviv.io

Adından anlaşılacağı gibi hayatta kalma oyunu. Silahlar, zırhlar ve diğer kaynaklar için haritayı incelemelisin. Kayaları kırıp ağaçları keserek yüksek puanları topluyorsun. Stoklarınız tükendiğinde (henüz ölmediğinizi varsayarak), diğer takımları öldürüp hayatta kalmaya çalışacaksınız.

3. Realm of the Mad God

Tarayıcınızda Real God of the Mad God oyununu ücretsiz oynayabilir, arkadaşlarınızla birlikte en yoğun atıcı deneyimlerinden birinin tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda Güçlü mutasyonlar, canavarlar ve patronlarla savaşan bir fantazi dünyasından geçiyorsunuz. Ölüm burada kalıcı, ancak bir sonraki eseriniz için ekipman satın almak için önceki karakterinizin puanlarını kullanabilirsiniz. Basit bir oyun olmasına karşın, zeka çalıştıran bir oyun.

4. Devast.io

Hayatta kalma oyunlardan biri daha, doğanın haklarını geri aldığı kıyamet sonrası bir dünyada kurulu bir io oyunu. çorak arazide kendi kendine yeten bir üs oluşturmak amacıyla umutsuzca yiyecek ararken, ağaçlardan ve taşlardan kaynaklar toplayarak başlıyorsunuz. Ayrıca heran bir radyasyon dalgası gelebilir bu yüzden hazırlıklı olmalısınız.

Bir sığınak ve silah oluşturun ve kendi yemeğinizi güvence altına almaya ve kendinizi bu acımasız dünyadan korumaya hazır olun.

Bu konularda ilgini çekebilir:

Adım Adım Adobe Flash Player Nasıl İndirilir?Nasıl Kurulur ?

Chrome’da Flash Player Hatası

“Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz En İyi 4 Co-op Oyun” üzerine 2 yorum

  1. İlk ve dördüncü oyunların konuları çok hoşuma gitti , aslında link verilse daha iyi olurmuş bence , googlede aramak zorunda kaldım

    Yanıtla

Yorum yapın