Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Videoları zahmetsizce dönüştürebilen iyi bir video dönüştürücüsünün bulunması kolay bir şey değildir. Kolay kullanım, yapacağınız işe odaklanma ve kaliteli bir video elde etmek isterseniz tavsiyem ücretsiz Wondershare Video Converter yazılımı olacaktır.

Wondershare Video Converter sadece bir video dönüştürücü değil aynı zamanda düzenleyici özelliği ile birlikte pek çok ek aracı vardır. Yani videoları düzenlerken istediğimiz platformlarda paylaşmak için rahatça dönüştürebiliriz.

Neden videoları dönüştürmek ihtiyacı duyarız?

1-Cep telefonunuzda çekilmiş videolarınızı daha yaygın ve paylaşılabilir formatlara dönüştürmek isteyebilirsiniz.

2-Depolama aygıtınızda yer açmak için boyutlarını küçültmek için videoları dönüştürebilirsiniz.

3-TV’nin veya diğer cihazların video formatını desteklememesi halinde video dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Bu bilgilerden sonra sizlere Ücretsiz Wondershare Video Converter ile ilgili bilgiler vereceğim. İşte Wondershare Video Converter ile neler yapabiliriz?

Videoyu veya ses dosyalarını kolayca MP3’e, MP4’e, Avi, WMV, DIVX, MOV dosya türlerine dönüştürebilirsiniz. Videoya efektler verme ve kırpma işlemlerini yapabilirsiniz. Elbetteki bu işlemler ücretsiz sürümde biraz kısıtlamalar içerebilir.

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Windows  Ekran Kaydedici : Ücretsiz Wondershare Video Converter  İndir >>> download

Daha fazla özelliklerden yararlanmak için Wondershare Video Converter Ultimate ürününü tercih edebilirsiniz.

Wondershare Video Converter Ultimate Özellikleri ve İşlevleri

Wondershare Video Converter Ultimate‘e göz attığımda ise yine  video dönüştürebilir, Youtube gibi sitelerden video indirebilir, video sıkıştırabilir, video düzenleyebilir ve DVD’ye kaydedebilirsiniz. Medya dosyalarını Apple, Android cihazlara ve USB flash sürücüler, harici sabit sürücülere kolayca aktarım yapabilirsiniz. Hatta, aktarım sırasında desteklenmeyen tüm formatlar uyumlu olanlara dönüştürülecektir. Şimdi biraz daha detaylara geçelim….

Wondershare Video Converter aynı zamanda bir video düzenleyici olduğunu unutmayın. Videoları kırp, kes, boyutlandır, efekt ve, rengini ayarla DVD’ye yazdır, transfer et.

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Toolbox menüsüne geçiş yap ve yeni araçları gör:  ekran kaydı yap, video sıkıştırma, gif maker, ekran yansıtma, Video meta verileri….

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Videolarınızı editleyip rengini, kontrast değerlerini ayarlayabilirsiniz, efekt verebilir ve kırpma işlemlerini yapabilirsiniz.  İster yazılı ister resimli filigran atayabilirsiniz.

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Yazılım, MOV, WMV, MP4, FLV, 3D ve VR (sanal gerçeklik) video işleme ve dönüştürme dahil olmak üzere 1000 adede kadar farklı video ve ses formatının dönüştürülmesini destekler.

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Programı kullanmak oldukça kolaydır, dosyaları tek tek veya toplu olarak istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Video çözünürlüğü veya sadece ses dosyası olarak da dönüştürme alternatifleriniz var. Wondershare, video dönüştürücü herhangi bir video dosyasını diğer yazılımlara göre 30 X daha hızlı dönüştürdüğünü iddia ediyor. Video meta verileri bilgilerini otomatik olarak düzeltme  video veya fotoğrafları GIF’e dönüştürme özelliklerini de beraberinde getiriyor.

Wondershare Video Converter Ultimate’ı ile mov dosyalarını wmv’ye nasıl dönüştüreceğinizi öğrenin. nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Wondershare Video Converter’ın yaptığı işlemler sadece video dönüştürmek ve yazdırmak değil.  Videoların düzenleme işlemleri bittikten sonra ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan aynı yazılım ile videoları DVD’ye yazdırabilirsiniz.

Video sitelerindeki Videoları indir:

Wondershare Video Converter’ın bir diğer özelliğide video indirmektir. Videoları yalnızca telif haklarıyla indirebilirsiniz. Youtube ve diğer Video paylaşım sitelerinden favori olan 4K/HD videolarınızı indirin ve kaydedin
TV, akıllı telefon veya diğer cihazlarda oynatmak için uyumlu formatlara dönüştürün.

Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü

Kulağınıza bu haber çok hoş gelecek! Bir özellik daha. Wondershare Video Converter ile bilgisayarın ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz. Kullanımı da oldukça basit. İsterseniz full ekran isterseniz ekranın bir kısmını çekebilirsiniz. Mikrofon var ise ekran kaydı ile birlikte ses kaydını da yapabilirsiniz.

“Wondershare Video Converter:En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü” üzerine 4 yorum

  1. Bu yazılımı hiç denememiştim , nekadar çok özelliği varmış denemek gerek , tanıtım için teşekürler

    Yanıtla

Yorum yapın