Facebook Gönderisini Silmeden Gizle

2451 Görüntülenme

Facebook Gönderisini Silmeden Nasıl Gizle-www.ceofix.com

Facebook’un kullanımı herkes için farklıdır. Kimileri sadece iş için kullanırken, kimileri sohbet, kimileri oyun, kimileri için de sosyalleşme aracıdır. Şayet facebook işinizin bir parçası ise gereksiz paylaşımları silmeden zaman tünelinde gizlerseniz daha verimli paylaşımlar elde etmiş olursunuz.

Biraz karışık mı oldu. Durun sanırım öyle oldu. Şimdi bir markalaşma adına facebook kullanıyorsanız pek çok gönderi işiniz ile ilgili olur. Örneğin birşeyler satıyorsunuz ve sürekli sattığınız şeyleri paylaşıyorsunuz. Ama bu arada profil resmi yada kapak resmi değiştirdiniz. Normal bir kullanıcı olsanız hiç de önemli değildir. Ama sizin facebook gönderileri iş için. Her ne kadar profil resmi de işi temsil etse bile satışlarınız arasında ilgisiz kalacak ve belkide satışları etkileyecek.

İşte bu gibi olasılıklar ile facebook gönderilerinizi gizlemelisiniz. Hemen şunu söyleyebilirsiniz. Sileriz…. Hayır silemezsiniz. Nedeni ise bir profil resmini zaman tünelinden silerseniz profilinizden de silinir. Bu sebep ile profilde işlerinize devam ederken profil resminizin güncellemesinin sizi engellemesin. Nasıl yapacağınızın adımlarına geçelim.

Bir gönderiyi Zaman Çizelgesi’nden gizlemek için,gönderinin yanındaki üç noktalı simgeye tıklayın.

ve Zaman Çizelgesi’nden Gizle’yi seçin.

Açılan pencerede, Gizle’ye tıklayın. Artık paylaşımınız Zaman Çizelgesi’nde gizlenecek. Yani Facebook’da başka bir yerde görünecek, Ancak sadece profilinizin Zaman Çizelgesi’nde görünmeyecek.“Facebook Gönderisini Silmeden Gizle” üzerine 2 yorum

  1. Facebookta gönderinin silinmeden gizlenebileceğini bilmiyordum , çok işime yarayacak elinize sağlık

    Cevapla
    • Rica ederim :)) Elbette çok işime yarıyor benim.

      Cevapla

Yorum yapın