Görev Çubuğunda Görev Görünümü Simgesi Kayboldu ÇözümüGörev Çubuğunda Görev Görünümü Simgesi Kayboldu Çözümü-www.ceofix.com

Windows 10 ile tanıştığımız görev görünümü şimdilerde biliyorsunuz ki artık etkinlik geçmişi olarak ek özellik kazandı. Aslında görev görünümü olarak güzel bir özellik sunarken pek çok kullanıcı tarafından etkinlik geçmişi özelliği pek sevilmedi.

Buna karşın windows 7’ye aşina olup zoraki windows 10 kullananlar ise görev görünümünü bile fazlalık olarak bulabiliyor. Ve görev çubuğunda fazladan yer kaplamasını sevmeyenler var. Hali ile tercih meselesidir. Bazı kişiler ise görev görünümünü çok sevdiler ve yanlışlıkla görev çubuğundan simgesi kaybolsa nasıl geri getireceklerini arıyorlar.

İşte bugünkü konumuzda görev görünümü simgesi kayboldu sorununa çözüm getirirken, görev çubuğunda görev görünümü simgesini istemeyenler için de çözüm olacak.

Windows 10 Görev görünümü simgesi kayboldu sorununa çözüm:

1- Görev çubuğuna sağ tıklayın.
2- Görev görünümü düğmesini göster bağlantısına tıklayın. Yanında bir tik oluşacak ve artık görev çubuğunda görev görünümü simgesi yerini alacaktır.

Windows 10 Görev görünümü simgesi kayboldu sorununa çözüm:-www.ceofix.com

Windows 10 Görev görünümü simgesini görev çubuğundan kaldırma:

Yukardaki işlemin tam tersini yapmak ile sorun ortadan kaybolacaktır. Yani;

1- Görev çubuğunda sağ tıklayın.
2- Görev görünümü düğmesini göster bağlantısına tıklayın. Yanındaki tik kaybolacaktır. Ve görev çubuğundan görev görünümü simgesi de yok olacaktır.

Windows 10 Görev görünümü simgesini görev çubuğundan kaldırma:-www.ceofix.com

Windows 10 Görev Görünümü Kısayolları

Windows 10 ‘Da Çoklu Görevler Nasıl Ayarlanır

Windows’ta Etkinlik Geçmişini Temizle

2 Yorum

  1. furkan duru 14 Haziran 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 14 Haziran 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir