Telefondan Telefona Şarj Aktar?

Telefondan Telefona Şarj Aktar?www.ceofix.com

Android telefonların şarjlarının çabuk tükendiği malum. Ve bazı kişiler ise yanlarında iki telefon taşırlar. Power bankı unuttuğunuz zaman yanınızdaki ikinci telefon sizi kurtarabilir. Yada elinizde iki telefon vardır. Ekranı kırıktır. Kullanmak istemiyorsanız ve tamir de ettirmediniz yeni telefon aldınız. Eski telefonu power bank olarak kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey ise sadece otg kablo.

Telefondan telefona şarj için belki daha çok olasılık sıralayabiliriz. Akla gelemeyecek zamanlar yardımımıza yetişeceği kesin. Ancak bu işlem için yanımızda iki şeyin olması gerekir.

1- Telefonun şarj kablosu
2- OTG kablo

Telefondan telefona şarj-www.ceofix.com

Sanırım olay çözüldü ve bağlantı oldukça kolay OTG kablonun bir ucunu pili transfer etmek istediğiniz telefona bağlayın. Telefonun şarj kablosunun usb girişini OTG kablonun usb girişine takıp diğer ucu şarj olacak olan telefona takıyoruz. Hepsi bu kadar şarj başlıyor. İstediğiniz kadar pili diğer telefona aktarabilirsiniz. İster %100 ister %50 tercih sizin.

Telefona OTG Kablo İle USB Bellek Harddisk Mouse Klavye Bağla

Android Cihaza Harddisk Bağlama Ve ExFat Olarak Biçimlendirme

Harici Bilgisayar Klavyesi Android Cihaza Nasıl Bağlanır“Telefondan Telefona Şarj Aktar?” üzerine 2 yorum

  1. Böyle birşey aklıma gelmezdi ilginç ve bir okadarda faydalı bir başlık olmuş , zor durumda kesinlikle kullanılabilir , teşekürler

    Cevapla
    • Kesinlikle power bank yanınızda olmaz, yada onunda şarjı biter. Kurtarıcı olabilir. 🙂 Teşekkürler yorum için 🙂

      Cevapla

Yorum yapın