Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

Arkadaşlarınız ile bir youtube videosu paylaşmak istiyorsunuz ama bu paylaşımdan çekiniyorsanız paylaştığınız videoyu şifre ile koruyabilirsiniz. Yani bir youtube videosunu paylaşırken şifre korumalı olarak paylaşmak mümkündür.

Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

ViewPure isimli bir sitede youtube videolarını şifreleyerek paylaşıma sunmanıza yardımcı oluyor. Web sitesini kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekmiyor.Kayıt olmadan kullanabilir ve güvenli videoların URL’sini şifre koruma yoluyla sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Youtube Videolarının belirli bir süresi nasıl şifrelenir?  İşte Adımlar.

1- Web sitesinin ana sayfasına buraya tıklayarak gidin.

2- Şİfreli olarak paylaşmak istediğiniz YouTube video bağlantısının linkini kutuya yapıştırın ve “Purify” butonuna tıklayın.

Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

3. Seçtiğiniz videonun bir bölümünü işaretleyebileceğiniz ve şifreleyebileceğiniz yeni bir sayfa açılacaktır. Videonun başlangıç ​​ve bitiş konumunu belirlemek için dişli çark simgesini tıklayabilirsiniz. Ve süreleri yazmalısınız.

Ayrıca şifre korumalı bir video linki için aşağıdaki alanları doldurmalısınız.

viewpure.com ‘dan sonraki kutucuğa url’yi tamamlayacak olan kişisel adresi yazılmalı. Ben ceofix yazdım. Sonrasında karşılığındaki kutucuğa şifre girilmeli ben 123456 olarak yazdım. Ve “Purify” butonuna tıkladım.

Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

4- Sıra geldi paylaşıma. Şifreli video paylaşımı için arkadaşınıza link verirken viewpure.com/ceofix olarak linki vermelisiniz. bağlantıya tıklayınca kaşılaşılacak pencerede şifre yazılmalıdır. Ve unlock butonuna tıklanmalıdır.

Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?

Sonuç: Videonun belirli bir bölümünü Şifreli olarak istediğimiz kişiler ile paylaşmış olduk. Artık aynı url ve aynı şifre ile dilediğiniz kadar şifreli olarak video linki paylaşabilirsiniz.

NOT: Alınan kullanıcı isminin tekrar alınamayacağını hatırlatmak isterim. Ve o kullanıcı ismi ile de sadece bir video şifreleyebilirsiniz. Her şifrelemek istediğiniz video için yeni bir isim almalısınız. Bazı YouTube videolarında yetişkin içeriği var ise bu linkleri çalıştıramayabilirsiniz.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Youtube Videosu Paylaşma Özellikleri (ceofix.com)

Youtube’da Bitiş Ekranı Nasıl Eklenir? (ceofix.com)

YouTube Masaüstü Bildirimleri Nasıl Açılır veya Kapatılır? (ceofix.com)

Youtube’da İzleme Geçmişi Ve Arama Geçmişini Kapatın! (ceofix.com)

Youtube’da İzleme Geçmişi Ve Arama Geçmişini Kapatın! (ceofix.com)

“Youtube Videoları Şifreli Nasıl Paylaşılır?” üzerine 2 yorum

  1. Böyle bir özelliğin olduğunu bilmiyordum keşke bunu youtubenin klendisi sağlıyor olsaydı , belki ilerde bu özellik te olur , ellerinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın