Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?

Facebook’da açtığınız sayfayı silmenin zamanı mı geldi? Peki Facebook Sayfası nasıl işte adımlar?

Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?

Bir web sayfanız olabilir veya mesleğinize ait bir iş sayfasını facebook’da oluşturmuş olabilirsiniz. Mesela bir giyim firmanız ve ve facebook’da sayfa açmış olabilirsiniz. Hatta işiniz ile ilgili bir facebook sayfası açmak işinizi tanıtmak ve insanlar ile iletişimin en iyi yollarından biri olabilir.

Ancak Facebook’da açtığınız sayfayı başarı ile yönetemiyor olabilirsiniz. Farklı sebepler ile de hedef kitlenize ulaşmanın farklı bir yolu olarak Facebook sayfanızdan vazgeçmeye karar da vermiş olabilirsiniz. Şayet böyle bir kararı verdiyseniz veya kariyerinizle yeni bir yöne doğru gitmek istiyorsanız, işinizi değiştirdi iseniz Facebook iş sayfanızı silmek son derece kolay bir işlemdir.

İşiniz için oluşturduğunuz bir Facebook sayfasını silmek için o sayfaya gidin ve aşağıdaki adımları yapın:

1- Sayfanın sol köşesindeki menüden Ayarlar’a tıklayın.

Facebook Sayfa Ayarları

2- Sol paneldeki Genel ayarlarında iken – aşağı doğru sayfayı kaydırın ve Sayfayı Kaldır yanındaki Düzenle  linkine tıklayın.

Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?

3- Sayfanızı silmek için sayfanızın ismi ile ilişkilendirilen bağlantıya tıklayın. Açılan pencerede Sayfayı Sil butonuna  tıklayın.

Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?

4- Sayfanızın 14 gün içinde silinmeye ayarlandığını gösteren bir sayfa açılacaktır. Şayet vazgeçerseniz silinmeye ayarlandı yazısının yanındaki iptal et butonuna tıklayın.  Sayfanın üzerine bir pencere açılacaktır. iptal seçeneğinizi onaylamak için onayla butonuna tıklayın.

Silinen Facebook sayfası kaç günde geri alınır derseniz, Sayfa silinme sürecine girdikten sonra fikrinizi  değiştirmek için 14 gününüz var.

Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?

Hepsi bu kadar. Kişisel facebook sayfanızı silmek istiyorsanız aşağıdaki  konuya göz atın lütfen:

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir

Facebook Sayfa Mesajlarını Otomatik Mesaj İle Cevaplayın

Facebook’da Sayfa Adı İle Beğenme Ve Geri Alma Nasıl Yapılır

Facebook Sayfalarından Yorum Nasıl Silinir?

“Bir Facebook Sayfası Nasıl Silinir?” üzerine 2 yorum

  1. Facebook en nefret ettiğim Sosyal ağlardan biridir , kazara açmıştım anlattıklarınızı uygulayıp en nihayetinde bu saçmalıktan kurtulayım , Ellerinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın