Telefonda Video Kaydı Yaparken Aynı Zamanda Fotoğraf Çek 

Telefonda Video Kaydı Yaparken Aynı Zamanda Fotoğraf Çek

Telefonda video kaydı yaparken fotoğraf çekmek ister misiniz? Yani tek bir telefon kullanırken anı hem video kaydı ile yakalayıp hemde aynı zamanda de fotoğraf çekerek yakalayabilirsiniz.

Telefonda video kaydı yaparken resimler çekmeyi kim istemezki, hiç kimseye ihtiyaç duymadan en güzel en heyecanlı, anlarınızı hem video kaydı ile canlı tutarken hemde o anlardan resimler ile canlı tutmak belkide pek çoğumuzun aklına bile gelmez. Ancak elimizin altında kullandığımız telefonda böyle bir teknoloji varken neden bir başkasından ayyy ben video çekeceğim sen de resimleri çek diyelim ki? Üstelik bu teklifi yapabileceğimiz hiç kimse de olmayabilir öyle değil mi? Bu sebep ile kendi telefonumuzda video kaydını durdurmadan nasıl resim çekebilceğinizi sizler ile paylaşacağım.

Kendi telefonumuzda kimseye ihtiyacımız olmadan ve ikinci bir cihaza da ihtiyacımız olmadan aynı kareleri hem video kaydedip hemde resim çekmenin nasıl yapılacağının adımlarına geçelim.

Aynı anda hem video, hem resim çekmek için işlemler oldukça basit:

1- Fotoğraf çekmek için uygulamayı açın.

2- Video kaydına başlayın.

3- Video kaydına başladığınız o anın resmini çekmek için video duraklatmak tuşunun altındaki fotoğraf çekme simgesine dokunun. Sağ üst köşede resmin çekildiğini göreceksiniz.

Aynı anda hem video, hem resim çek-www.ceofix.com

Hepsi bu kadar. Artık en unutmaz anlarınızı hem resimleyip hem videolarını çekebileceksiniz.

Aşağıdaki videodan nasıl yapıldığını da izleyebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Vedat kozlu 19 Şubat 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 19 Şubat 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir