Groove Müzik Çalarda Ekolayzır Nasıl KullanılırGroove Müzik Çalarda Ekolayzır Nasıl Kullanılır-www.ceofix.com

Kullanıcıların çok sevdiği müzik dinlerken görsel efektler Groove Müzik Çalarda henüz yok ancak bir ekolayzır var. Peki Windows 10 Groove Müzik Çalar’da Ekolayzır nerede ve nasıl kullanılır?

Ekolayzır ayarları bilgisayarınızdan müzik dinlerken ses tonlarını ayarlamaya, yüksekliği, tizi bası ayarlamada çok yararlı oluyor. Hatta ve hatta metal , rock gibi şarkılarda bu ayar inanılmaz derecede yararlı bir seçim olabiliyor. Heleki ayarları düzgün yaptığınızda kulağınıza hoş gelen bir müzik uyumunu yakalamış olacaksınız.

Groove Müzik Player’da Ekolayzer ayarlarını yapmak çok kolay.

Ekolayzer, otomatik olarak sekiz hazır ile geliyor. Düz, Tizi arttır, Bası artır, Kulaklıklar, Dizüstü bilgisayar, Taşınabilir hoparlörler, Home stereo, TV, araba ve Özel olarak yapılandırılmış ayarlardan birini tercih edebileceğiniz gibi Özel’i seçip düşük, orta düşük, orta, orta yüksek ve yüksek kaydırıcılarını yukarı ve aşağı hareket ettirerek istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Birden fazla ayar yapmanızda mümkündür.

Windows 10’daki Groove Müzik ekolayzer ayarlarına nasıl erişebileceğinizi adım adım anlatıyorum:

1. Adım: Groove Müzik uygulamasını açın. Uygulamanın sol gezinme bölmesinde, dişli çark simgesine tıklayın.

Groove Müzik uygulaması-www.ceofix.com

2- Ayarlar sayfası açılacaktır. Kayıttan yürütme altında, Ekolayzer bağlantısına tıklayın.

Kayıttan yürütme-www.ceofix.com

(Şayet Ekolayzer bağlantısını veya Kayıttan yürütme bölümünü bulamazsanız, ekolayzer özelliği bulunmayan bir Groove Müzik uygulamasının sürümünü çalıştırıyorsunuz. Konu anlatımı Groove Müzik 10.18011.1271.0 sürümüne göredir:)

Ekolayzer -www.ceofix.com

3. Ekolayzer bağlantısına tıkladıktan sonra, Ekolayzer ayarlarında açılır pencereden ön ayarlardan birini seçin ya da özel’i seçip ince bir ayarlar ile kendiniz oluşturabilirsiniz.

4 Yorum

  1. memet duran 18 Ağustos 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 18 Ağustos 2018 Alıntıla
  2. ferhat agar 6 Şubat 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 6 Şubat 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir