CeoFix Youtube Kanalına Abone Ol- Destek OlCeoFix Youtube Kanalına Abone Ol- Destek Ol

CeoFix Youtube Kanalına Abone olur musunuz?

Bugüne kadar konu içeriklerimizi videolar ile destekledik. Ancak 12 AY içerisinde 1000 abone elde edemedik. Youtube kalite standartlarını değiştirdi ve youtube kanal sahiplerinin izlenme ve abone sayılarına bakarak içerik ortaklığı programına devam yada bir süreliğine gerekli standart sağlanana kadar sonlandırılacağını duyurdu. Sizlerden ricam kanalımıza destek olmanız 20 Şubat 2018 tarihine kadar süremiz var. Şayet 1000 abone elde edebilirsek youtube hesabımızda içerik ortaklığı anlaşmamız devam edecek.

Sizleri sıkmamak adına her videomda abonelik alın diyerek sıkıcı bir ortam oluşturmak istemedim. Videolarım da konularıma yoğunlaştım anlatmak istediklerimi bildiklerimi sizler ile paylaştım. Şu noktada youtube’un 1000 abone şartı ile sizlerin aboneliklerinize ihtiyacım olacak.

Lütfen Ceofix youtube kanalımıza abonelik almak için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra gmail hesabınız ile youtube’a giriş yapıp abone ol butonuna tıklayın.

https://www.youtube.com/c/ceofix

Ve Arkadaş ve aile çevrenizden Ceofix kanalına destek olmalarını isteyerek 1000 abone sayısına ulaşmamızı yardımcı olun.

Destekleriniz için teşekkür ederim.

2 Yorum

  1. Tarkan Dost 18 Ocak 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 18 Ocak 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir