Line Uygulamasında Yazılan Bir Mesaj Nasıl Silinir

Line Uygulamasında Yazılan Bir Mesaj Nasıl Silinir

Cep telefonlarında pek çok yazışma programları var. Line uygulaması da bunlardan biri. Sohbet uygulamalarının en iyi yanı yazdığınız mesajı geri alabilmeniz. Bu anlık yapılabiliyor. Yani yazdığınız mesajı bir süre sonra silemezsiniz ancak zaten önemli olanda anlık olarak mesajı silmektir.

Nedenine gelince bazen hareket halinde bazen dokunmatik ekran hatası, bazen ise akıllı klavye kullanımı ile yazmak istemediğiniz bir kelimeyi karşı tarafa gönderiverirsiniz. İşte tüm hata ve pişmanlık da burada başlıyor. Karşı tarafta bazen patronunuz, bazen iş arkadaşınız olabiliyor. Ve yanlış anlaşılmalara neden olabiliyor.

Elbetteki yazışma esnasında karşı taraf ekrana bakıyor ise yazdığınızı büyük ihtimal ile görecektir. Ancak bunu asla bilemeyeceğiniz için en kısa süre zarfında silebilirsiniz.

Şimdi gelelim Line Uygulamasında gönderilen bir iletinin nasıl silineceğine

1- Android telefonunuzda Line uygulamasını açın.

2- Sohbet penceresinde silmek istediğiniz anlık mesajın üzerine hafifçe dokunun.

3- Göndermeyi geri al butonuna dokunun. ( şayet karşı tarafta Line’ın bu özelliğini olan sürümünü kullanıyorsa) Karşı taraftan silinecektir.

Line mesajlaşmasında Göndermeyi geri al

Şayet mesajı silmekte gecikirseniz sil seçeneği çıkar yine. Kutucukları işaretleyip mesajları tek tek silebilirsiniz ancak sadece sizin ekranınızdan silinecektir.

Line mesajlaşmasında Göndermeyi geri al

Mesaj silme işlemi Line masa üstü uygulamasında da aynı şekilde uygulanmaktadır.

silmek istediğiniz mesaja sağ tıklayın ve ” göndermeyi geri al” butonuna tıklayın ve onaylayın.

Line masaüstü mesajlaşmasında Göndermeyi geri al

Ayrıca WhatsApp kullanıcı iseniz gönderdiğiniz mesajı silmek için aşağıdaki linke tıklayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz:

Yanlış Gönderilen Mesajı Silme Özelliği Whatsappa Geldi

“Line Uygulamasında Yazılan Bir Mesaj Nasıl Silinir” üzerine 4 yorum

  1. Line hesabımı silmeden önce arkadaşıma mesaj gönderdim. Henüz okumamıştı. Hesabımı sonra sildim. O mesajlarımı okuyabilmişmidir?

    Yanıtla
  2. Çok teşekürler LINE de böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum zaman zaman çok ihtiyacım olacak olan bir bilgi , teşekürler

    Yanıtla

Yorum yapın