Windows 10 Facebook Uygulaması Açılmıyor ÇözümüWindows 10 Facebook Uygulaması Açılmıyor Çözümü

Facebook da diğer sosyal ağlar gibi insanların bir ayrılmazı oldu. Ve bilgisayar başında, telefonda tanıdığımız ve tanımadığımız kişileri takip ediyoruz ve mesajlaşıyoruz.

Ve bu sebep ile artık yazılımlar gerek android gerek microsoft sosyal ağlar için uygulamaları yazılımların içinde dahili yada yüklenebilir olarak insanlara sunuyorlar. İşte bazen sorunda burada başlıyor. Pek çok sebep ile bu uygulamalar açılmaya biliyor. İşte bu gibi bir durumda bilgisayarda facebook uygulaması açılmıyor ise ne yapabiliriz? Aynı sorunu yaşayanlar makaleyi okumaya devam edin ve adımları gerçekleştirin.

Windows 10 Facebook Uygulaması Açılmıyor?

1. Başlat menüsü “Ayarlar” a tıklayın.

2- Uygulamalar > Uygulamalar ve özellikler‘e tıklayın.

3- Uygulamalar içinden Facebook uygulaması bulun ve tıklayın. Facebook ile ilgili Gelişmiş seçenekler bağlantısını üzerine tıklayın.

Facebook Gelişmiş seçenekler

3. Bu adımda artık Facebook uygulamasının Depolama alanı kullanımı ve uygulamayı sıfırlayacağımız ekrana erişmiş olduk. Facebook uygulamasını sıfırlamak için Sıfırla butonuna tıklayın.

Facebook uygulamasını sıfırla

Sıfırlamaya dair bir Onay kutusu gördüğünüzde, Facebook uygulamasını sıfırlamak için yine Sıfırla butonuna tekrar tıklayın .

Artık Facebook uygulamasını yeniden başlatabilirsiniz. Facebook uygulaması yeniden başladığında herhangi bir sorun olmadan açılmalıdır. Ancak yinede sorun olursa lütfen uygulamayı kaldırın ve Windows Mağazasından yeniden Facebook uygulamasını yükleyin.

Mağaza Uygulamasında Oturum Açma-Kapatma
Windows 10 Mağaza Uygulaması Otomatik Video Oynatmayı Kapat

4 Yorum

  1. Uğur 9 Kasım 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 9 Kasım 2018 Alıntıla
  2. Furkan alkoç 4 Aralık 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 4 Aralık 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir