Resimlerini Düzenle Ve Filigran Ekle- Ücretsiz Ve KurulumsuzResimlerini Düzenle Ve Filigran Ekle- Ücretsiz Ve Kurulumsuz

Facebook, google plus, instagram ve daha pek çok sosyal ağda resim çekip paylaşıyoruz.

Ve genellikle cep telefonları ile çektiğimiz resimleri cep telefonlarında resim editör programları ile düzenliyoruz. Gel gelelim android cihazlarda kullandığımız fotoğraf düzenleyicilerde ya reklam içerikli yada satın almalı. Bu sebep ile resimlerinizi bilgisayarda ücretsiz ve zahmetsizce boyutlandırabilirsiniz. Sadece boyutlandırmak mı? Elbette hayır…

Bilgisayarımızda resimleri düzenlemek için genelde profesyonel bakanlar photoshop ve benzeri yazılımları tercih ederler. Lakin bu tarz programlar ücretli yazılımlar olduğu içinde pek çok kullanıcı bu programlardan faydalanamazlar.

rEASYze isimli yazılım ile resimlerinizi boyutlandırabilirsiniz, kırpabilirsiniz, resimlerinizin doygunluk, kontrast ve parlaklık ayarlarını yapabilirsiniz. Filigran ekleyebilirsiniz.

Resimlerinize Filigranı dilerseniz resim ile oluşturabilirsiniz.

Resimlerinize Filigran ekleyin

Dilerseniz yazı ile filigran yazabilir, resimlerin üzerinde tarih atabilirsiniz.

filigran nasıl eklenir

Sepya, negatif, siyah-beyaz, gri, negatif i poloroid gibi efektler kullanabilirsiniz. Resimlerinizi JPEG, BMP, PNG, GIF ve TIFF uzantılarını seçmeniz mümkün. Ayrıca yazılım ile resimlerden collage bile yapabilirsiniz. Collage yapmak için ise pek çok resmi seçin ve collage butonuna tıklayın.

İstediğiniz değişiklikleri fotoğraf üzerinde yaptıktan sonra Save (Kaydet) butonuna tıklıyoruz. Ve resmin nereye kaydedileceğiniz seçiyoruz.

Yazılımı buradan indirebilirisiniz.

Bu konularda ilginizi Çekebilir

Ceptelefonunuzdan Çektiğiniz Videoya Yazı Ekleyin

Excelde Hazırlanan E-Tabloya Filigran Ekleme

Word Belgesine Filigran Nasıl Eklenir

WEBP Resimleri JPEG Veya PNG Olarak Nasıl İndirilir

3 Yorum

  1. Emre Kaya 🏅⭐ Öğrenci Alıntıla
  2. Vural deniz 🏅⭐ Öğrenci Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 🏅⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Profesör Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir