Telefonda Eski Line Hesabı Nasıl AçılırTelefonda Eski Line Hesabı Nasıl Açılır

Cep telefonlarında sohbet servisleri arasında viber, line , whatsapp, wechat olarak test ettiğim yazılımları sıralayabilirim.

Bu yazılımlardan hangisi iyi derseniz elbette biraz zor hepsinin eksiği var. Çoğu kişi Whatsapp kullansa bile aslında çok da güzel bir yazılım değil. Özellikle telefon aramalarında. Line araması ve wechat’in arama kaliteleri Whatsapp’den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Yazışma platformunda ise tek gri tik, iki gri tik, ve mavi tik olayları ile Whatsapp önde demekten çekinmiyorum. Ancak durum güncellemeleri gibi özellikleri ile de bir sohbet uygulaması özelliklerinin dışına çıkıp, instagram, facebook vari gibi bir hava kattı. Tabii bu tür güncellemeleri paylaşmak pek çok kişi tarafından da çok sevildiğini de söylemek gerek.

Viber, line , whatsapp, wechat hepsinin masa üstü uygulaması var. Lakin hesap silme gibi özellik sadece Line uygulamasında. Line’da İstediğiniz zaman hesabınızı silip aynı telefon ile yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Daha önce kullandığınız Line hesabınız var ise eski Line Hesabı nasıl açılır?
Format atmış olabilirsiniz, yazılımı yeniden yüklemiş olabilirsiniz ve Line uygulaması böylelikle cihazdan kaldırılmış olabilir. Eski hesabınızı Lineda nasıl açarsınız?

1- Line uygulamasına dokunun.

2- Line uygulamasında kullandığınız mail ve şifreyi yazın. Ekrana artık önceki hesabınız kullanılamaz ve sohbet geçmişiniz kalıcı silinir şeklinde bir uyarı gelecektir. Aldırış etmeyin.

Line uygulaması

Çünkü hesabınızı silmedi iseniz hala açıktır ve silinmez. Ancak sohbet geçmişinizi yedekleme yapmadı iseniz boş bulacaksınız.

3- Telefon numaranızı yazın.

line telefon numarası line

4-Sms doğrulama kodunu da yazın. (Şayet kurulum esanasın da sms’ler için izin verdi iseniz otomatik olarak sms’i okuyup doğrular. Ancak izin yok ise onay kodunu sizin yazmanız gereklidir. )

line Sms doğrulama

5-Hesap bilgileri eşlenir sonrasında ayarlarınız yapılandırabilirsiniz.

line Hesap bilgileri

Masaüstünde Line kullanıyor olsanız bile sohbet geçmişiniz sohbet pencerelerinize gelmez. Lakin aynı hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bu konularda İlginizi Çekebilir:

Skype Alternafi WeChat
Skype Uzaktan Nasıl Kapatılır
WhatsApp Sohbet Geçmişi Maile İle Nasıl Gönderilir
WhatsApp Da Veri Kullanımı Nasıl Azaltılır
Whatsapp Durumuna Fotoğraf Video Ve GIF Nasıl Eklenir
WhatsApp Da İki Adımlı Doğrulama Nasıl Etkinleştirilir
WhatsApp Da Gönderilen Mesajları Düzenleme Ve İptal Etme
WhatsAPP Bilgilerinizi Facebook’da Paylaşıyor!
WhatsApp Masaüstü Uygulaması Nasıl Yüklenir?

4 Yorum

  1. Lee 1 Mart 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 1 Mart 2018 Alıntıla
      • Engin 1 Şubat 2019 Alıntıla
  2. Şahin karakuş 5 Ekim 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir