Telefonda Eski Line Hesabı Nasıl Açılır

Telefonda Eski Line Hesabı Nasıl Açılır

Cep telefonlarında sohbet servisleri arasında viber, line , whatsapp, wechat olarak test ettiğim yazılımları sıralayabilirim.

Bu yazılımlardan hangisi iyi derseniz elbette biraz zor hepsinin eksiği var. Çoğu kişi Whatsapp kullansa bile aslında çok da güzel bir yazılım değil. Özellikle telefon aramalarında. Line araması ve wechat’in arama kaliteleri Whatsapp’den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Yazışma platformunda ise tek gri tik, iki gri tik, ve mavi tik olayları ile Whatsapp önde demekten çekinmiyorum. Ancak durum güncellemeleri gibi özellikleri ile de bir sohbet uygulaması özelliklerinin dışına çıkıp, instagram, facebook vari gibi bir hava kattı. Tabii bu tür güncellemeleri paylaşmak pek çok kişi tarafından da çok sevildiğini de söylemek gerek.

Viber, line , whatsapp, wechat hepsinin masa üstü uygulaması var. Lakin hesap silme gibi özellik sadece Line uygulamasında. Line’da İstediğiniz zaman hesabınızı silip aynı telefon ile yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Daha önce kullandığınız Line hesabınız var ise eski Line Hesabı nasıl açılır?

Format atmış olabilirsiniz, yazılımı yeniden yüklemiş olabilirsiniz ve Line uygulaması böylelikle cihazdan kaldırılmış olabilir. Eski hesabınızı Lineda nasıl açarsınız?

1- Line uygulamasına dokunun.

2- Line uygulamasında kullandığınız mail ve şifreyi yazın. Ekrana artık önceki hesabınız kullanılamaz ve sohbet geçmişiniz kalıcı silinir şeklinde bir uyarı gelecektir. Aldırış etmeyin.

Line hesabınız var ise eski Line Hesabı nasıl açılır?

Çünkü hesabınızı silmedi iseniz hala açıktır ve silinmez. Ancak sohbet geçmişinizi yedekleme yapmadı iseniz boş bulacaksınız.

3- Telefon numaranızı yazın.

Line hesabınız var ise eski Line Hesabı nasıl açılır?

4-Sms doğrulama kodunu da yazın. (Şayet kurulum esanasın da sms’ler için izin verdi iseniz otomatik olarak sms’i okuyup doğrular. Ancak izin yok ise onay kodunu sizin yazmanız gereklidir. )

5-Hesap bilgileri eşlenir sonrasında ayarlarınız yapılandırabilirsiniz.

Line hesabınız var ise eski Line Hesabı nasıl açılır?

Masaüstünde Line kullanıyor olsanız bile sohbet geçmişiniz sohbet pencerelerinize gelmez. Lakin aynı hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bu konularda İlginizi Çekebilir:

WhatsApp Sohbet Geçmişi Maile İle Nasıl Gönderilir

WhatsApp Da Veri Kullanımı Nasıl Azaltılır

Whatsapp Durumuna Fotoğraf Video Ve GIF Nasıl Eklenir

WhatsApp Da İki Adımlı Doğrulama Nasıl Etkinleştirilir

WhatsApp Masaüstü Uygulaması Nasıl Yüklenir?

“Telefonda Eski Line Hesabı Nasıl Açılır” üzerine 30 yorum

 1. Telefonum kırıldı herşey içinde gitti yeniden yeni telefonuma indirdim yanlız eski cihazındaki dosya aktarma kodu istiyor eski cihaz yok gmaile kayıtlıydi hesabım giriş yöntemi var mi

  Yanıtla
 2. Bende uzun zamandır line kullanmiyordum tekrardan gireyim dedim ama şifreyi hatırlamıyorum eposta ya bağlı değil ne yapmam gerek

  Yanıtla
 3. Line uygulamasını yanlışlıkla sildim ama tekrar indirip giriş yaptım. Ama hesabımda sorunlar oluştu. Profil resmimi ve başkalarının profil resmini göremiyorum. Çıkartmalar ve emojiler yüklenmiyor. İnternet yok diyor ama mesajlaşabiliyorum. Ne yapmam gerek?

  Yanıtla
 4. Merhabalar ben yeni indirdim ,bana gelen onay kodunu giriyorum ,hep yanlış şifre diyor,off ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim^^

  Yanıtla
 5. Merhaba tel format attım simdi line giriyor fakat eski Gmail sıfre sını istiyor sıfre mı unuttum diyorum oncekı Gmail adresini hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 6. Ben line telefon hesabı üzerinden açtım
  Fakat telefona format atmak zorunda kaldım ekran kırıldığı için
  Hesabı yüklemek istiyorum ancak e- posta istiyor
  Lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  Yanıtla
 7. Merhaba iyi günler ben line uygulamasını eski numaramla giriş yapıp kullanıyordum sonra bıraktım kullanmayı şimdi tekrar kullanmak istiyorum yeni numaramla eski hesabımı kullanmam mümkün mü fakat şifreyide hatırlamıyorum.

  Yanıtla
 8. LİNE hesabıma giremiyorum. Önce FACEBOOK la giriş yapmıştım. Şimdi de FACEBOOK la giriş yap diyorum ama giriş yapmıyor LİNE HESABINIZ FACEBOOK HESABINA BAĞLI DEĞİL hatası çıkıyor. Telefon numarası ile deniyorum onay kodunu göndermiyor. yardımcı olur musunuz. Ne yapmalıyım.

  Yanıtla
  • @Gurbanov

   Merhaba line adresime girmeye çalışıyorum telefona gelen mesajda doğrulama kodu geçici olarak engellendi lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor

   Yanıtla
  • @Gurbanov

   Merhaba ben dün isteksiz bir şekilde telefona format atmak zorunda kaldım maalesef telefon numarası üzerinden giriş yapıyorum şifre geliyor sonra da yeni şifre belirleyin diye bir yazı çıkıyor karşıma yeni şifre yapıyorum ama şifreyi kabul etmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

   Yanıtla
 9. Kayıtlı e posta hesabını sildin. Şifremide hatırlamıyorum. Olmayan eposta adresini istiyor. Sanırım yapacak bişey yok. Numaramla hiçbişekilde line uygulamasını açamıyorum

  Yanıtla
 10. Hesabima giremiyorum 🙁
  Dogrulama gecici olarak engellendi yaziyo dogrulama kodu nu yollamiyor
  Sorun nedir nasil cozebilirim
  Help pls

  Yanıtla
 11. Ben e-posta eklememiştim numarayla kaydolmuştum, şimdi hesabımı geri yüklemek istiyorum ama e-posta istiyor, ne yapmalıyım?????

  Yanıtla
  • @Lee

   e-postanızı yazın sonra yine aynı telefonunuz ile kullanabilmeniz lazım. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

   Yanıtla
 12. Bunu bilmiyordum , ha bire yeni hesap açıp duruyordum , Çok teşekürler bana inanılmaz faydalı olacak

  Yanıtla

Yorum yapın