Youtube Sohbet Et Video PaylaşYoutube Sohbet Et Video Paylaş

Youtube ‘da video paylaşmak artık değişti. Arkadaşlarınız ile isterseniz facebook, whatsapp gibi sohbet edebilir ve onlarla beğendiğiniz videoları paylaşabilirsiniz.

Video paylaşım ve anlık sohbet sadece mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor. Youtube mobil kullanıcılara video paylaşmayı eğlenceli ve kolay yoldan paylaşım imkanı getirdi. Ancek elbette mobil cihazlarda bu video izlerken mobil veriyi çok harcayağını unutmayın. Wifi kullanımlarda youtube da vakit geçirmenin daha avantajlı olduğunu unutmayın.

Videoları YouTube’da paylaşım ve arkadaşlarınız ile sohbet etmek için yapmanız gerekenler:

Henüz tüm profillerde bu özellik yok. Kademe kademe olarak profillerin değişeceğiniz göz önünde bulundurun. Ve hemen ilk olarak youtube ‘a mobilden giriş yaptığımızda aşağıdaki paylaşılan butonu ile karşılaşacaksınız.

 YouTube'da paylaşım

Dilerseniz ana sayfada dilerseniz videoları izlerken paylaşılan butonuna dokunduğunuzda kişi listeriniz açılacaktır. Kişilerinizden göndermek istediklerinizi seçin yada göndermek istediğiniz kişiyi bulamıyorsanız davetiye gönderebileceğiniz gibi telefon rehberinizden de o kişilere ulaşabilirsiniz.

 YouTube'da paylaş  YouTube'da sohbet

 

Paylaş butonuna dokunduktan sonra kişi yada kişileri seçin, bir mesaj ekleyin ve uçak simgesi gibi görünen gönder butonuna dokunun.

Paylaştığınız her yeni video bir sohbet başlatır; böylelikle gönderdiğiniz her kişi  konuşmaya katılabilir, metin veya videolarla yanıtlayabilir ve sevdiği yorumları “kalp” içine alabilirler

 YouTube'da sohbet ve kalp

Önerdiğimiz diğer konulara da göz atabilirsiniz:

Youtubeda Yorumlar Onaya Gelsin
YouTube Uygulamasının Android Telefonda Çökme Sorunu Çözümü
Youtube URL Nasıl Değiştirilir

Youtube Da Askıya Alınan Kanal Url Si Nasıl Bulunur
Youtube Da Abone Olunan Kanallara Nasıl İleti Gönderilir
Youtube Kişisel Hesap Nedir Marka Hesabı Nedir

2 Yorum

  1. Fehmi olmuş 30 Ağustos 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 30 Ağustos 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir