Nero ya Alternatif Ücretsiz CD-DVD-iSO-Blue-ray Yazdırma 

Nero ya Alternatif Ücretsiz CD-DVD-iSO-Blue-ray Yazdırma

Ashampoo Burning Studio ücretsiz yazılımı ile Nero’ya alternatif bir cd-dvd yazdırma yazılımıdır.

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım benden nero’yu istedi ancak elimde Ashampoo Burning Studio vardı ve onu tavsiye ettim. Ses cd’si yazdırdı. Kendiside memnun kaldığını bana belirtti. Nero ile sorun yaşarsanız veya Nero elinizin altında bulunmadığı zaman ve belkide arayüz yada bambaşka sebeplerden dolayı Ashampoo Burning Studio tercihiniz olabilir. Deneyip, deneyimlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Aslında bildiğimiz Cd-dvd yazdırma işlemlerinin aynısını bizlere sunuyor. Türkçe arayüzü olan yazılım Blu-ray formatını da destekliyor. Ashampoo Burning Studio ile diskleri maksimum kalitede ve istediğiniz hız ile kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio CD, DVD ve Blu-ray yakma yazılımında yeni veri diskleri yazdırabileceğiniz gibi daha önce yazılmış ancak boş yer kalmış olan disklerin boş kısımlarına yeni veriler yazdırabilirsiniz.

Yazılımı, kurup masa üstü ikonuna tıkladığınızda açılan arayüzden Dosya ve kalsörleri yazdır > yeni disk ile yeni disk oluşturabilirken,
Dosya ve kalsörleri yazdır > diski güncelle diyerek eski boş olan cd’ye yeni içerik ekleyerek cd’den tasarruf edebilirsiniz.

Nero ya Alternatif Ücretsiz CD-DVD-iSO-Blue-ray Yazdırma

 

MP3 ve WMA ses diskleri de oluşturabiliyorsunuz. Dosyaları ve klasörleri yedekleyebilirken, yedeklemeleri sıkıştırma ve şifrelemeye de olanak tanıyor.

Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: Ashampoo GmbH & Co. KG
Boyut: 30,958 KB
Sistem: Windows 10
indir

4 Yorum

  1. gürkan 15 Temmuz 2019 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 15 Temmuz 2019 Alıntıla
  2. timur alsac 1 Mayıs 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 1 Mayıs 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir