Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?Akıllı cihazlar iyi güzel ancak her telefonda farklı özelikler olacak diye üreticiler cihazdaki bir özelliği güzel yaparken diğer bir özelliği eksik olarak sunuyorlar. Bunun arasında ses de var.

Sanırım mükemmel bir telefon zor hep yazılımlar ve uygulamalar ile cihazları iyileştirmek zorundayız. Kamerası ve diğer özellikleri güzel olan bir telefondan ses az geliyor ise ne yapılmalı? Ek yazılım işe yarar mı?

Android cihazda az duyulan müzik sesi nasıl arttırılır?

Bugün bunun için bir yazılım denedim ve gerçekten de işe yaradı. Speaker Booster Pro isimli uygulama ile sesi fark edilir oranda artırdım. Hatta daha fazlası ile ancak yüzde yüz arttırıma yaptığımda seslerde patlama oluyor. Bunun için bana yüzde 50 artış normal geldi. Uygulamayı konunun sonundaki linkten indirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde reklam var ancak çok da sıkıntılı değil. Uygulamanın sevdiğim yanı her müzik dinlediğimde uygulamayıda açmak zorunda kalmıyorum. Uygulama sesi yükselttikten sonra dilersem uygulamayı kapatıp devam edebiliyorum. Ses yüksek kalıyor. Yani hiç bir sıkıntı olmuyor.

 Speaker Booster Pro

Uygulamayı açın. Ve boost’a tıklayın. Sesdeki artışı hissedebileceksiniz. Ancak dediğim gibi belkide müziğe göre patlama yapabilir. Yüzde 50 yeterli bir seçim olduğunu düşünüyorum ve ortalama bir seçim yapmış oluyorum. Tercih sizin.

 Speaker Booster Pro

Sizinde akıllı cihazınız da müzik dinlerken ses sorunu oluyor ise bu Speaker Booster Pro ‘yu deneyebilirsiniz. Yada bu sorunu yaşayıp da farklı bir uygulama kullanıyor iseniz kullandığınız ve beğendiğiniz uygulamayı bizimle paylaşabilirsiniz.

indir

6 Yorum

  1. İsa Erdoğan 16 Haziran 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 17 Haziran 2018 Alıntıla
  2. Gülben dilek 16 Haziran 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 16 Haziran 2018 Alıntıla
  3. cenk kardeş 17 Nisan 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 17 Nisan 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir