Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?

Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?

Akıllı cihazlar iyi güzel ancak her telefonda farklı özelikler olacak diye üreticiler cihazdaki bir özelliği güzel yaparken diğer bir özelliği eksik olarak sunuyorlar. Bunun arasında ses de var.

Sanırım mükemmel bir telefon zor hep yazılımlar ve uygulamalar ile cihazları iyileştirmek zorundayız. Kamerası ve diğer özellikleri güzel olan bir telefondan ses az geliyor ise ne yapılmalı? Ek yazılım işe yarar mı?

Android cihazda az duyulan müzik sesi nasıl arttırılır?

Bugün bunun için bir yazılım denedim ve gerçekten de işe yaradı. Speaker Booster Pro isimli uygulama ile sesi fark edilir oranda artırdım. Hatta daha fazlası ile ancak yüzde yüz arttırıma yaptığımda seslerde patlama oluyor. Bunun için bana yüzde 50 artış normal geldi. Uygulamayı konunun sonundaki linkten indirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde reklam var ancak çok da sıkıntılı değil. Uygulamanın sevdiğim yanı her müzik dinlediğimde uygulamayıda açmak zorunda kalmıyorum. Uygulama sesi yükselttikten sonra dilersem uygulamayı kapatıp devam edebiliyorum. Ses yüksek kalıyor. Yani hiç bir sıkıntı olmuyor.

Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?

Uygulamayı açın. Ve boost’a tıklayın. Sesdeki artışı hissedebileceksiniz. Ancak dediğim gibi belkide müziğe göre patlama yapabilir. Yüzde 50 yeterli bir seçim olduğunu düşünüyorum ve ortalama bir seçim yapmış oluyorum. Tercih sizin.

Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?

Sizinde akıllı cihazınız da müzik dinlerken ses sorunu oluyor ise bu Speaker Booster Pro ‘yu deneyebilirsiniz. Yada bu sorunu yaşayıp da farklı bir uygulama kullanıyor iseniz kullandığınız ve beğendiğiniz uygulamayı bizimle paylaşabilirsiniz.

▼Download▼

“Android Cihazlarda Az Çıkan Ses Nasıl Arttırılır?” üzerine 6 yorum

  1. Harikaymış , bir sürü arkadaşımda aynı sorun var yani ses az çıkıyor , hepsine önereceğim , sayfanızı favorilerime ekledim , çok teşekürler , iyi bayramlar

    Yanıtla
  2. Bu sadece Müzik dinlerkenmi arttırıyor bende nedense zil sesinde düşüklük var ve değiştirsemde artmıyor malesef o açından soruyorum

    Yanıtla

Yorum yapın